App Store Google Play

Пасинок повісив вибуховий пристрій на двері квартири своєї мачухи

01.02.2013 10:14

До працівників Днiпропетровського міського управління міліції від безробітного, 35-річного мiсцевого жителя надiйшло повідомлення про те, що проходячи повз вхiдні двері однієї із квартир по вул. Героїв Сталiнграду він побачив, що до ручки iзоляцiйною стрiчкою прикрiплений невстановлений предмет з якого виходять два дроти.

На місце пригоди негайно виїхали працівники вибухово-технiчної служби НДЕКЦ ГУМВС в областi. На момент обстеження виявленого предмету, з будинку було евакуйовано 118 мешканців.

Згiдно висновку вибухово-технiчної служби вилучений предмет представляє собою муляж саморобного вибухового пристрою, який складається з датчика системи вiд автосигналiзацiї, iз якого виходять чотири мідних дроти та чотирьох порожнiх картонних трубочок циліндричної форми, якi з'єднані iзоляцiйною стрiчкою.

В ходi проведення оперативно-розшукових заходів працівниками карного розшуку був встановлений та затриманий 36-річний мiсцевий житель.

Свій вчинок затриманий пояснив тим, що в травні минулого року помер його батько, який склав заповіт, в якому заповів «заміновану» квартиру на користь його 64-річної мачухи.

Відносини між пенсіонеркою та затриманим були напружені, останній вважав, що жінка не доглядала за його батьком. Тому бажаючи налякати жінку він пiшов до свого гаражу, де виготовив муляж саморобного вибухового пристрою, який і прикріпив до ручки вхідних дверей квартири.

Наразі, за цим фактом слідчим відділом було розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.

Відповідно до санкції вказаної статті зловмиснику може загрожувати покарання у вигляді штрафу від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п'яти років.

Магнолія-ТВ.com

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...