App Store Google Play

Дніпропетровська ракета впала в океан

01.02.2013 13:59

Компанія "Морський старт" (Sea Launch AG) визнала факт втрати ракети-носія "Зеніт-3SL" з супутником Intelsat 27. Про це йдеться в офіційному повідомленні Sea Launch AG.

"Приблизно через 40 секунд після старту вся отримана телеметрична інформація вказує на втрату ракети і супутника. Sea Launch створила комісії з розслідування аварії", - йдеться у повідомленні.

"Ми дуже розчаровані результатом запуску і приносимо наші щирі вибачення нашому клієнтові - компанії Intelsat. Причина збою невідома, але ми оцінюємо його. Ми робитимемо все можливе, щоб оправитися від цього неочікуваного і нещасного випадку", - сказав Кьєлл Карлсен, президент Sea Launch AG.

Супутник Intelsat-27, втрачений у результаті аварії при запуску з "Морського старту" в п'ятницю, був застрахований повністю, як і сам запуск, повідомляє компанія Intelsat S.A.

За даними Роскосмосу, старт ракети був здійснений сьогодні о 08.56 за київським часом зі стартової платформи «Одіссей» у Тихому океані.

Ракета-носій «Зеніт-2S», розгінний блок ДМ-SL і блок корисного вантажу з КА входять до складу ракети космічного призначення (РКП) «Зеніт-3SL». Розробником і виробником ракети-носія «Зеніт-2S» (першої і другої ступіней усієї ракети) є ДКБ «Південне» і ВО «Південмашзавод» (м. Дніпропетровськ, Україна).

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...