App Store Google Play

«Терористи» мали зв’язки у правоохоронних органах – протокол допиту

29.01.2013 13:52
Віктор Сукачов, обвинувачений в організації та здійсненні терактів, враховував зв'язки родини його подільника Віталія Федоряка у правоохоронних органах. Відповідно до його показів, брат Віталія міг їх як «відмазати», так і «здати». Про це йдеться у протоколах допиту Віктора Сукачова, озвучених у суді 29 січня.

Відповідно до показів Сукачова, викладених у протоколі, крім того, що він приятелював із Федоряком, підтримувати з ним «злочинну змову» його змушував і вплив родичів Федоряка у правоохоронних органах.

«Федоряк додав, що якщо щось піде не так, то його рідний брат, якого звати Тимур, зможе зам'яти справу. Якщо Сукачов почне проводити будь-які дії самостійно, то Федоряк за допомогою свого брата може здати його правоохоронним органам», - озвучила суддя В.Ігнатенко покази Сукачова із протоколу його допиту. У показах також значилося, що Сукачов ніколи не бачив і не знав Тимура Федоряка, проте зі слів Віталія знав, що той працює у прокуратурі, а його батько як колишній співробітник МВС мав зв'язки у міліції.

На питання прокурорів щодо достовірності показів, викладених у протоколі, Сукачов не відповів, вказавши, що всі пояснення надасть пізніше.

Адвокат Олександр Резник, який захищає Льва Просвірніна,уточнив, чи підтверджує Сукачов свої покази в тій частині, що терористична група складался лише з двох осіб: Сукачова і Федоряка. Сукачов відповів: «Я підтверджую свої покази в тому смислі, що Просвірнін і Рева не причетні до здійснення будь-якої терористичної діяльності, наскільки я знаю». При цьому він не наголосив зі скількох осіб складалася терористична група.

Як відомо, Віталій Федоряк повністю визнає свою провину, а Віктор Сукачов - лише частково. Їх обвинувачують у організації терористичної групи, незаконному поводженні з вибуховими речовинами та здійсненні серії вибухів у Харкові, Запоріжжі та Дніпропетровську.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....