App Store Google Play

В дніпропетровській приватній клініці 3-місячній дитині спалили шкіру

21.01.2013 10:47

У Дніпропетровську в одній з приватних клінік ледь не скалічили дитину. Під час фізіопроцедур лікарі спалили шкіру тримісячній дівчинці. Лєру довелось рятувати спеціалістам з державної лікарні - їй зробили пересадку шкіри. Згодом, після ретельних аналізів з'ясувалося - приватні медики взагалі лікували маля від хвороби, якої в нього не було. Репортаж Наталі Грищенко.

Маленька Лєра довірливо посміхається і охоче грається з лялькою, але щойно мама торкається її сідничок - починає кричати. Рани, які дівчинка отримала чотири місяці тому, відчуває і досі.

Це сталось восени. Дівчинці було три місяці, коли мати понесла її на обстеження до приватного медичного центру. Лікар поставила діагноз: затримка розвитку тазостегнового суглоба. Щоб прискорити формування кістки, призначила масаж та компреси з теплим парафіном. Послуги недешеві, але батьки погодились. Біда трапилась під час другої процедури. Коли дівчинці поставили на сідниці парафін - вона заверещала. Медсестри, каже мама, за цим мовчки спостерігали.

Мати Лєри Людмила Касьянова, згадує: "Я коли її взяла на руки - була сама у спортивному костюмі, а вона в пелюшках - але я одразу відчула гаряче. Розгорнула, а в неї шкіри на сідничках немає зовсім!"

Прямо із приватної клініки малечу відвезли до обласної дитячої лікарні.

Артем Посунько, хірург Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні, повідомив, що дитина надійшла до відділення з травмою - термічним опіком третього ступеню. негайно дитині було зроблено пересадку шкіри.

Подальше обстеження у державній лікарні показало - захворювання стегна, яке знайшли і лікували у приватній клініці, у дівчинки не було. Установа сплатила вартість ліків після пересадки шкіри. На тому, каже мама, допомога скінчилась. Зараз доньку батьки лікують за власним коштом. Все, що пропонує клініка - це безплатне обслуговування дитини протягом певного часу.

Поспілкуватись з представниками цієї клініки нам не вдалося.

Мама Лєри каже: не хоче, щоб у цьому медцентрі скалічили інших дітей. І буде добиватись, щоб клініку позбавили ліцензії.

Мама дівчинки каже: заяву у міліцію написала ще два місяці тому, втім справа загальмувалася: досі не проведено навіть експертизи. Тим часом приватна клініка "Будь здоров " на вулиці Косіора, де стався інцидент, працює і далі.

Подробности-ТВ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...