App Store Google Play

ВККС приїде до Дніпропетровська вивчати справу судді Овчаренко

17.01.2013 15:05
На засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів 17 січня члени ВККС розглядали дві скарги на дії судді Кіровського райсуду м. Дніпропетровська Наталії Овчаренко; в обох скаргах були претензії щодо термінів розгляду справ.

Як повідомила із засідання кореспондентка «ЗіБ», член ВККС Анатолій Марцинкевич, ознайомлюючи присутніх з матеріалами, зауважив, суддя 7 років розглядала одну справу.

Суддя ж запевняє, що на все це є об'єктивні причини. Також посилається вона на проблемні стосунки з головою суду. Овчаренко зауважила, що здебільшого скарги, які на неї надходять, «підробляють» - і це дії її опонентів.

«Я працюю суддею 18 років, завжди були хороші показники в роботі, і стосунки з керівництвом були хороші. А тепер усе помінялося», - говорить суддя. Вона припустила, що скарги, які розглядаються нині на засіданні, теж писали неназвані особи.

«Писали чи ні, але факти є. Ви призначаєте розгляд справи через 4 місяці. Який закон це передбачає?», - поцікавився Марцинкевич.

Суддя, звичайно, знайшла об'єктивні причини, знову посилаючись на завантаженість.

«Я працюю і хочу працювати», - запевнила Овчаренко.

Перед тим як члени комісії усамітнилися у нарадчій кімнаті, Овчаренко попрохала: «Поставтеся об'єктивно, щоб не думали, що ВККС виконує замовлення моїх опонентів».

Порадившись, члени ВККС прийняли рішення відкласти розгляд справ Наталії Овчаренко, виїхати на місце подій і з'ясувати стан справ. На що суддя відповіла: «Дуже справедливо!»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...