App Store Google Play

Дніпропетровські споживачі скаржаться менше за інших

16.01.2013 14:42

Споживачі, які були незадоволені якістю товарів і послуг у 2012 році отримали компенсацій на загальну суму 6 мільйонів гривень.

Про це заявив 16 січня на брифінгу голова Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів Сергій Орєхов.

Дніпропетровські споживачі, за даними місцевого управління з питань захисту прав споживачів, отримали відшкодувань лише на 90 тисяч гривень.

Загалом українці скаржились до інспекції 29 тисяч разів, з них 486 заяв - від дніпропетровців. Ще 2 тисячі консультацій, стверджують в місцевому управлінні, вони надали телефоном.

"Упродовж 2012 року громадяни офіційно звернулися до нас 29 тисяч разів. Це лише офіційні листи, з цих скарг 62% було вирішено на користь споживачів, їм компенсовано 6 мільйонів гривень", - розповів Орєхов.

За його словами, найпроблемнішими залишаються сфери надання послуг, в тому числі послуги ЖКГ, якість продовольчих та непродовольчих товарів, а також торгівля через Інтернет.

Дніпропетровська статистика дещо відрізняється від загальноукраїнської. Якщо за даними Держінспекції, майже половина скарг - скарги на якість різноманітних послуг, то 58% дніпропетровців скаржились на якість непродовольчих товарів: мобільних телефонів, ноутбуків, побутової техніки, взуття тощо. Послуги в нашому місці - на другому місці за кількістю скарг.

На продовольчі товари дніпропетровці практично не скаржаться, на відміну від решти регіонів: у нас кількість скарг на якість продуктів становить 1%, у той час як загальноукраїнська кількість - 10%.

Скарги на товари, куплені через інтернет, торік становили всього лише 4%.

Нагадаємо, що у разі придбання неякісного товару необхідно звертатись до управління з питань захисту прав споживачів за телефоном 379 - 08 - 79, або за адресою вул. Високовольтна, 14 з 10.00 до 17.00.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...