App Store Google Play

Ще одна авіакомпанія Коломойського - банкрут

15.01.2013 13:57

Слідом за "АероСвітом" почалася процедура банкрутства ще однієї авіакомпанії Коломойського - "Донбасаеро".

Про це йдеться в ухвалі суду від 10 січня, розміщеному в Єдиному державному реєстрі судових рішень, передають "Українські новини".

Господарський суд Донецької області розпочав санацію авіакомпанії "Донбасаеро" (Донецьк).

"Цим визначенням суд ввів мораторій на задоволення вимог кредиторів і почав процедуру санації боржника строком на 6 місяців до 9 липня", - говориться в повідомленні.

Керуючим санацією призначений керівник боржника Олег Новіков. Крім того, суд порушив справу про банкрутство авіакомпанії і призначив розпорядником майна арбітражного керуючого Леонід Талан.

Як повідомлялося, "АероСвіт" також припинив більшість міжнародних рейсів. Через затримки та скасування рейсів авіакомпанії "АероСвіт" сотні українців в ряді країн світу не змогли вчасно повернутися в Україну.

Раніше госпсуд Київської області, розглянувши заяву від ПрАТ "Авіакомпанія "АероСвіт" про банкрутство, почав провадження у справі про банкрутство авіакомпанії. Як відомо, власники "Донбасаеро" також планують розпочати процедуру банкрутства авіакомпанії. 

Нагадаємо, авіакомпанії "АероСвіт", "Донбасаеро" і "Дніпроавіа" об'єднані в альянс Українська авіаційна група, яка контролюється групою Приват Ігоря Коломойського.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...