App Store Google Play

Політолог-«терорист» наполягає на невинуватості двох інших підсудних

15.01.2013 15:42
Обвинувачений у тероризмі Віктор Сукачов підтвердив свої покази в частині непричетності до терактів Дмитра Реви та Льва Просвірніна, дані на досудовому слідстві. Про це він заявив у суді 15 січня, відповідаючи на питання адвокатів.

«Я підтверджую свої покази. Я впевнений, що підсудні Рева та Просвірнін ніякої участі у злочинах, що нам інкримінуються, не здійснювали», - заявив Сукачов.

Відповідні покази Сукачова є у кожному із зачитаних в суді протоколів його допиту.

«Я з першого дня звертав увагу співробітників СБУ про те, що вони вчиняють злочин, притягаючи до відповідальності завідомо невинуватих людей», - зазначив він у суді.

Сукачов не відповідає на питання прокурорів і судді щодо його показів, даних на досудовому слідстві, посилаючись на своє право давати пояснення у будь-який момент судового слідства.

Суд продовжує зачитувати його покази з матеріалів справи, де йдеться про те, як Сукачов і Федоряк готували та провели вибухи в Харкові, Запоріжжі та Дніпропетровську. При цьому Сукачов не відмовився давати покази, вони ще не давалися, а тому не можуть мати розбіжностей із даних на досудовому слідстві, він присутній у залі суду - таким чином немає підстав для оголошення його показів судом. Заявити клопотання щодо цього суд йому не дав.

Як відомо, Віктор Сукачов завив у суді, що частково визнає свою вину. Лев Просвірнін та Дмитро Рева своєї вини не визнали. Віталій Федоряк визнав свою вину повністю.

 

фото: Комментарии 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...