App Store Google Play

Стеценко не зміг когось продати чи купити

14.01.2013 10:24

"Дніпро" працює над підписанням центрального захисника, але поки що безуспішно. Так само без успіху дніпряни намагаються здихатися норовливого ганця Дерека Боатенга.

Про це розповів генеральний директор клубу Андрій Стеценко, пише сайт дніпрян.

"Основним пріоритетом в нашій трансферній роботі цією зимою є підписання центрального захисника. Ми ведемо переговори з декількома потенційними новачками, але поки про щось конкретне говорити рано", - сказав він.

"Думаю, що до закінчення трансферного вікна це питання буде знято з порядку денного. Можу однозначно сказати, що в "Дніпрі" не буде ні Юхаса, ні Челюсткі", - зазначив Стеценко.

Також Стеценко прокоментував інформацію про відмову Володимира Польового перейти в "Дніпро".

"Ми розглядали питання запрошення Володимира в наші ряди, але в останній момент не зуміли знайти з ним спільної мови в питанні його особистого контракту. Ми запропонували йому контракт на тих умовах, що були у нього в "Арсеналі", але він висловив побажання поліпшити їх і підписати контракт з "Дніпром" на тривалий термін", - зазначив Стеценко.

"Але оскільки ми до кінця не впевнені в його можливостях, не визнали за необхідне задовольнити ці прохання. Польового в нашій команді не буде", - резюмував Стеценко.

Водночас генеральний директор «Дніпра» спростував інформацію, поширену багатьма виданнями, про те, що Дерек Боатенг проходив перегляд у англійському "Фулхемі".

"Це все з області чуток і домислів. "Фулхем" - досить солідний клуб, який чудово розуміє, які проблеми він може отримати у разі контактів з гравцем за спиною клубу, якому він належить", - зазначив Стеценко.

Таким чином, стає зрозуміло, що весняну частину першості «Днпіро», скоріш за все, почне з тим самим складом, з яким завершував 2012 рік.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...