App Store Google Play

Ще одна компанія Коломойського більше не літає

14.01.2013 10:19

Авіакомпанія "Дніпроавіа" (Дніпропетровськ), що входить в альянс "Українська авіаційна група", разом з авікомпаніями "АероСвіт" (Київ) і "Донбасаеро" (Донецьк), припинила виконання рейсів. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"У зв'язку з припиненням оперування рейсів, "Дніпроавіа" з 8 січня 2013 закриває продаж авіаквитків на власному сайті. З усіх питань ви можете звертатися в наш контактний центр", - йдеться в повідомленні на веб-сайті авіаперевізника.

У той же час, згідно з даними держпідприємства "Інформаційно ресурсний центр", 20 грудня 2012 року в Україні було зареєстровано ТОВ "Авіаційна компанія" Авіадніпро ", що розташоване в селі Старі Кодаки, Дніпропетровської області.

Примітно те, що згідно з даними "Інформаційно-ресурсного центру" її керівником є ​​Сергій Ткаченко, а саме такі ініціали має керівник "Дніпроавіа".

Нагадаємо, перед Новим роком Господарський суд Київської області ухвалив порушити провадження у справі про банкрутство приватного акціонерного товариства "Авіакомпанія "АероСвiт". Сама компанія твердить, що йдеться найперше про реорганізацію.

Водночас, були скасовані десятки рейсів, клієнти авіакомпанії застрягли в аеропортах світу.

Згодом в "АероСвіті" оголосили про створення антикризового штабу для допомоги пасажирам у зв'язку із змінами в розкладі перевізника.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...