App Store Google Play

Адвокат просить депутатів Верховної Ради сприяти захисту Дмитра Реви

14.01.2013 17:33

«Я сьогодні добре усвідомлюю, що правовими методами ця справа вирішена не буде. Нам чітко дали зрозуміти, що будь-які правові методи - це в даному випадку казка" - заявила адвокат Оксана Томчук під час прес-конференції в ІА "Днепр-пост" 14 січня.

На її думку прокуратура повертається до питання штучної політизації процесу, а відтак захист не бачить іншого варіанту, ніж також звернутися до політиків.

"Мною підготовлені звернення, і сьогодні-завтра вони будуть направлені на голів фракцій Верховної Ради, на депутатів, які очолюють профільні комітети і депутатів, які є членами профільних комітетів, в яких я викладаю цю ситуацію, прошу втручання цих осіб особистого, прошу недопущення порушення конституційних прав особи, які наразі нехтуються і розтоптуються, а також прошу взяти цю справу під свій особистий контроль," - заявила Оксана Томчук.

Ці звернення, за словами адвоката, будуть надіслані всім очільникам парламентських фракцій без якогось політичного окрасу, оскільки справа так званих "дніпропетровських терористів" сьогодні вже стосується всіх. Пані ТОмчук сподівається отримати реакцію політичних сил.

"Я хочу, щоби люди, винні у скоєні злочину проти мого брата - фальсифікації доказів - понесли відповідальність. Найболючіше, що визнано факт фальсифікації. Визнав пан Пилипенко, що це він здійснив цей клятий дзвінок. Але пан Пилипенко ходить посміхається, а Дмитро Рева сидить 7 місяців за гратами" - наголосила адвокат.

"Ми звернулися до Харківської правозахисної групи. Я сподіваюся, що ця справа перебуває на контролі у цієї організації і у нас буде подальша плідна співпраця. Ми будемо звертатися до міжнародних правозахисних організацій. На сьогодні ми бачимо, що ця справа вийшла за межі Дніпропетровська, але, якщо потрібно, ми будемо її виводити за межі країни. Бо те що сьогодні відбувається - це просто жахіття" - резюмувала Оксана Томчук.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...