App Store Google Play

У Дніпропетровську новий ТЦ ледь не замурував вікна сусідній висотці

13.01.2013 11:28
У Дніпропетровську люди перекрили рух проспектом, щоб зупинити зведення торгового центру впритул до багатоповерхівки, йдеться в сюжеті ТСН.

За даними мешканців, роботи почали без жодного дозволу. Будівництво триває ударними темпами і вже затуляє людям вікна до п'ятого поверху. До стіни майбутнього торгового центру з вікна багатоповерхівки можна дотягнутися рукою.

Мало того, що будівлю звели впритул до будинку, її ще й обшивають займистими матеріалами. Тож мешканці непокояться за власну безпеку. Олександр Почтовий, що мешкає на 5-му поверсі, вже вивіз з квартири двох маленьких дітей, щойно побачив, як саме проходить будівництво.

"Ця стіна заважає потраплянню сонячного світла у квартиру. Під нею лежать балони: і газові, і кисневі. Вони тут перебувають цілодобово і можуть вибухнути від будь-якої іскри", - нарікає Почтовий.

Люди почали воювати із будівельниками, щойно тут вирили котлован. Усі контрольні органи відповіли: зводити торговий центр тут не мають права.

"Є відповіді з ГоловАПУ, з ДАБК, що будівництво розпочато без єдиного документа взагалі. Проект не затверджувався на засіданні містобудівної ради, тобто всі несучі конструкції не розраховані. Відповідно, впасти може у будь-який момент", - розповів мешканець будинку Віктор Гаврилов.

Представник забудовника Інна Любименко запевняє, що документи в порядку, а будівництво законне. Також вона переконує, що мешканцям вистачає сонячного світла, а невдоволені просто хочуть заробити.

"Будівництво ведеться строго відповідно до норм будівельного законодавства, права громадян не порушені і їх безпеці нічого не загрожує. Настрої громадян направлені на здирництво грошей", - вважає Любименко.

Натомість прокуратура з'ясувала, що будівництво таки незаконне, а у документах містяться недостовірні дані. Більше того, власники зобов'язані провести демонтаж будівлі - на вимогу інспекції архітектурно-будівельного контролю.

Не виключено, що забудовники понесуть ще й кримінальну відповідальність за самовільне будівництво та службову підробку. Прокуратура вже відкрила кримінальне провадження.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...