App Store Google Play

Політог, обвинувачений у терактах, заявляє про фальсифікацію справи

11.01.2013 12:28
Віктор Сукачов 11 січня заявив у суді клопотання про направлення «справи терористів» на додаткове розслідування.

Підсудний аргументував це тим, що покази підозрюваних не були досліджені і ретельно перевірені на стадії досудового слідства. За словами Сукачова, покази іншого підсудного Віталія Федоряка суперечать одне одному і матеріалам слідства. Наприклад, вказаний Федоряком маршрут не підтверджується записами з камер спостереження, опис одягу і склад речовин, куплених для виготовлення вибухівки, не збігається з іншими матеріалами справи.

Віктор Сукачов вказав, що тільки покази Федоряка, які політолог вважає викривленими, визнані слідством як достовірні. При цьому після затримання Федоряка на його тілі були виявлені легкі тілесні ушкодження, що може свідчити про тиск на підозрювного.

«Тільки покази обвинуваченого Федоряка, що суперечливі і суперечать одне одному, іншим матеріалам справи визнані слідством повністю достовірними. Співробітники органів досудового слідства з незрозумілих причин не проводили перевірки показів обвинувачених, не прибрали протиріччя у них в ході досудового слідства. Мені одному здаються дивними такі збіги як наявність тілесних ушкоджень і такі от ціаві деталі?» - заявив у суді Сукачов.

Клопотання підтримали всі підсудні і адвокати. Прокуратура заперечувала проти задоволення цього клопотання.

«Сьогодні підсудний Сукачов мав би сказати суду, в чому ж він визнає провину, а в чому не визнає вину, у своїй вільній розповіді пояснити, де допущена неправильність досудового слідства, неповнота, необ'єктивність. Посилаючись на право заявити клопотання, він ігнорує те, що кримінально-процесуальним законом виписаний чіткий порядок судового розгляду справи», - заявив прокурор Олександр Гладкий.

Прокурор вказав, що повернення справи на додаткове розслідування можливе лише якщо недоліки слідства не можуть бути усунені в суді. Саме цей аргумент ліг в основу постанови суду, який відмовив у задоволенні клопотання.

Сукачов продовжує зачитувати клопотання, в яких вказує на суперечності в матеріалах справи та викривлення показів підозрюваних, які називає фальсифікацією.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...