App Store Google Play

День бунту. До шахтарів долучились залізничники

11.01.2013 09:50

Вільна профспілка працівників Південної залізниці ВПХВД-1ПЗ м. Харкова виступає на підтримку закону і конституційних прав працівників вугільної промисловості, що встали на захист своїх прав.

Про це заявив представник профкому Вільної профспілки Харківської вагонної дільниці № 1 Південної залізниці А. Абросимов, повідомляє Хвиля.

«Ми схиляємося перед Вашою важкою та небезпечною роботою, ми обурені фактами звільнення та закриття шахт, свавіллям, яке призводить до жебрацького існуванню людей, колись почесної професії - Шахтар», - йдеться в повідомленні представника профспілки.

«Якщо громадяни України залишаться байдужими до подій, то незабаром доля шахтарів спіткає працівників та інших галузей. Настав час об'єднатися в спільній боротьбі і не допустити перетворення жителів України на рабів у купки олігархів», - йдеться в тексті звернення залізничників.

«На залізницях України відбуваються подібні приховані процеси приватизації галузі. Вантажні перевезення відокремлені від пасажирських, з'явилася ще одна Укрзалізниця під назвою Українська Залізнична Швидкісна Компанія, на баланс якої передано ганьбу минулого року під назвою «швидкісний поїзд хюндай», скасовані нічні поїзди, десятиліттями напрацьовані пасажири йдуть до автоперевізників і т.д.», - затверджується в тексті.

Як зазначають залізничники «відбувається злочинна розтрата народних грошей на закупівлю дорогої імпортної техніки в той час, як наш виробник не має замовлень».

«Проти неугідних лідерів руху вільних профспілок йде не приховуваний бєспрєдєл суддів, працівників міліції, працівників медичних установ при проходженні медкомісії і залізничних чиновників. Сайт вільної профспілки Південної залізниці постійно піддається зломам і DDOS атакам», - заявляють вони.

«Безправ'я і наплювальницьке ставлення правлячої влади до народу не може тривати вічно, ми зобов'язані припинити правлячий бєспрєдєл, інакше ми не маємо права дивитися в очі своїм дітям. Пора перестати бути сірою стадною масою, що виробляє на світ чергове покоління рабів», - впевнені залізничники.

«Разом ми сила. Разом ми зможемо очистити країну і перемогти», - резюмується в повідомленні профкому Вільної профспілки Харківської вагонної дільниці № 1 Південної залізниці.

10 січня вранці в Луганській області у місті Свердловську шахтарі шахти «Червоний партизан» захопили кабінет директора і зажадали припинити звільнення, ненормований робочий день, підвищення зарплат і так далі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...