App Store Google Play

Влада може використати боротьбу з тероризмом для боротьби зі "Свободою"

10.01.2013 12:48
Після перемоги "Свободи" на парламентських виборах з'явилися ознаки того, що влада знов може використати боротьбу з тероризмом, зокрема справу дніпропетровських терактів, для боротьби з опозицією.

Про це йдеться у заяві радника голови партії ВО «Свобода» Андрія Денисенка, оприлюдненій 10 січня.

«З першого дня цієї справи влада використовує її проти опозиції і, за моєю інформацією, готує широкомасштабну інформаційну провокацію проти Всеукраїнського об'єднання "Свобода". Активістів нашої партії і мене зокрема безпідставно допитували одразу після терактів на предмет причетності до цих вибухів і терористичної діяльності загалом, влаштовували незаконне стеження й проводили інші оперативно-розшукові дії з метою фабрикації доказів і дискредитації "Свободи"» - йдеться в заяві.

Лист Дмитра Реви, обвинуваченого у посібництві у справі дніпропетровських терактів, на думку дніпропетровського політика, засвідчує, що слідство намагалося сфабрикувати політичну версію подій, обвинувативши у вибухах опозицію, адже від Реви тиском і залякуванням вимагали вказати на народного депутата від "Батьківщини" Михайла Соколова, як на замовника терористичної атаки 27 квітня.

«З наближенням парламентських виборів керівництво прокуратури, СБУ та міліції в інтересах Партії регіонів вдалося до інформаційної провокації проти опозиції, поширюючи публічні заяви, що політологи Сукачов і Рева працювали на нардепа-бютівця. При цьому замовчували, що Сукачов так само співпрацював із обласним штабом регіоналів, і ці факти відображені в матеріалах справи.

Сьогодні обвинувачення виступило з програмними заявами, роблячи наголос на політичних, а не корисливих мотивах терористів, особливо підкреслюючи, що останні виступали одночасно проти Тимошенко і Януковича та існуючого політичного ладу. З огляду на попереднє використання цієї справи проти опонентів режиму, це виглядає як підготовка до дискредитації нової парламентської опозиції в особі "Свободи"» - зазначає Денисенко.

Політик зазначає, що провокації проти "Свободи" та націоналістичних сил можуть відбутися під час дослідження матеріалів справи, до якого Індустріальний районний суд Дніпропетровська приступив з 9 січня цього року.

«Крім удару по найбільш принципових політичних опонентах влади, штучна політизація справи "дніпропетровських терористів" необхідна для прикриття фальсифікацій матеріалів обвинувачення, зокрема проти Реви, непричетність якого до вибухів очевидна як для громадськості, так і для працівників правоохоронних органів» - коментує Андрій Денисенко дії правоохоронців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...