App Store Google Play

Криза в Україні через те, що безбожно крадуть — Тягнибок

09.01.2013 09:44
На Україну дуже швидко насувається економічна криза, яка спровокована масовою корупцією та грабіжництвом.

Про це в ефірі телеканалу ТВі сказав лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат Олег Тягнибок.

"Звичайно, ви ж розумієте, зараз економічна криза в Україні буде насуватися такими просто шаленими темпами. І це не те, що я говорю як представник опозиції", - зазначив Тягнибок.

Політик спрогнозував, що нинішня опозиція прийде до влади у дуже скрутний час.

"Я ж прекрасно розумію, що після того, як та влада піде геть, прийдемо до влади ми, теперішні представники опозиції. І чим гірша ситуація сьогодні, тим тяжче буде нам завтра виходити з тих проблем, у тому числі в соціально-економічній сфері", - наголосив націоналіст.

За його словами, "Свобода" робить усе можливе, аби вберегти нашу державу від негативних наслідків поганої економічної політики чинного уряду.

"Ми вболіваємо, щоб зараз не сталося тих шалених катаклізмів, які можуть очікувати на Україну в майбутньому", - підкреслив Тягнибок.

Парламентарій також наголосив, що європейська і світова кризи не мають жодного відношення до тої ситуації, яка склалася в Україні сьогодні.

"Криза в Україні через те, що безбожно зараз крадуть. Таке враження, що цей уряд якраз створений для того, щоби витягувати всі соки із українців", - резюмував лідер "Свободи".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...