App Store Google Play

Двоє з обвинувачуваних не є "терористами" - правозахисник

09.01.2013 10:53

Як мінімум двоє з чотирьох обвинувачуваних у справі Дніпропетровських терористів ніякого відношення до неї не мають.

Так вважає голова правління Української Гельсінської спілки, директор Харківської правозахисної групи Євген Захаров, який заявив про це в ефірі каналу ТВі.

"У цьому процесі вимоги Європейського Суду не дотримуються. Складається враження, що із чотирьох обвинувачених двоє взагалі не мають відношення до цього злочину, - сказав Захаров. - Дмитро Рева з самого початку відмовляється від скоєння злочину. Серйозних доказів проти нього немає. Все це дуже дивно".

Водночас адвокати звинувачуваних у справі дніпропетровських терористів запевняють, що слідство вели із серйозними порушеннями.

"З моменту затримання відбулося багато порушень, - сказала адвокат. - Мого підзахисного було затримано без складення протоколу. Було скоєно ряд фальсифікацій, чинили тиск на підсудних", - заявила адвокат Олена Кириллова.

Інша правозахисниця Оксана Томчук стверджує, що закиди в бік її підзахисного Дмитра Реви є і смішними, і незаконними.

"Його звинувачення смішне. Його звинувачують у тому, що він перебував у центрі міста не у своїх справах, а начебто за вказівкою Сукачова, - сказала Томчук. - Доказів його провини немає".

Нагадаємо, що так звана справа Дніпропетровських терористів - це судовий процес над чотирма обвинуваченими чоловіками, яких підозрюють у здійсненні вибуху у Дніпропетровську 27 квітня минулого року.

Українська правда

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...