App Store Google Play

В ПТУ Дніпропетровська – найкращі спортсмени

04.01.2013 11:19

За підсумками 2012 року у загальнокомандному заліку ІV Спортивних ігор школярів України та ІІІ Всеукраїнської Спартакіади серед учнів професійно-технічних навчальних закладів збірні команди Дніпропетровщини завоювали І місце. Також низку вищих навчальних закладів Дніпропетровщини визнано кращими в Україні з організації фізичного виховання та спорту.

За підсумками всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання та спорту серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації п'ятий рік поспіль переможцем стає Дніпропетровський коледж технологій та дизайну. В цьому закладі навчаються 15 членів збірних команд України з вадами слуху з баскетболу, легкої атлетики, плавання. У 2012 році у закладі відкрито музей спортивної слави коледжу.

Друге місце посів Дніпропетровський транспортно-економічний коледж. У 2012 році в цьому навчальному закладі збудовано спортивний комплекс з сучасним обладнанням та невеликим готелем.

Серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації ІІ місце посіла Дніпропетровська державна фінансова академія. А за підсумками ІІІ Спортивних ігор України цей навчальний заклад втретє виборов І місце у групі навчальних закладів, де навчається до 2000 студентів денної форми навчання. В академії навчаються учасники Олімпійських та Паралімпійських ігор в Лондоні; 10 студентів академії зараховано до складу збірних команд України з плавання, дзюдо та сумо.

Дніпропетровське вище училище фізичної культури у загальнокомандному заліку ІV Спортивних ігор школярів України у групі серед училищ фізичної культури вибороло ІІ місце. В училищі навчаються учасники Олімпійських ігор в Лондоні.

Нагородження кращих вищих навчальних закладів та збірних команд школярів та учнів професійно-технічних навчальних закладів України відбулося напередодні Нового року у Києві.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...