App Store Google Play

Дніпропетровські яхтсмени вибороли срібло чемпіонату світу

04.01.2013 14:27

Юні яхтсмени Дніпропетровщини вибороли срібну медаль на чемпіонаті світу з вітрильного спорту в Австралії. Таким чином, Дніпропетровщина вже в перші дні нового року розпочала відлік медалей, здобутих спортсменами регіону на офіційних міжнародних змаганнях.

Дніпропетровський екіпаж у складі Данила Мартинова та Павла Мережко під керівництвом тренера Наталі Ажгерей у перші дні Нового Року став володарем срібних медалей чемпіонату світу з вітрильного спорту серед юнаків у класі «Кадет». Хлопці є вихованцями обласної школи вищої спортивної майстерності.

Чемпіонат світу з вітрильного спорту серед юнаків у класі «Кадет» проходив з 28 грудня 2012 року по 4 січня 2013 року у м. Тасманія (Австралія). У цілому в змаганнях взяли участь 49 екіпажів з 9 країн світу.

У рамках цих змагань було проведено 10 перегонів, у 6-ти з яких перемогли саме наші спортсмени. У загальному заліку Дніпропетровські яхтсмени поступились лише переможцям змагань  - команді з м. Києва.

Наразі у Дніпропетровській області вітрильним спортом займаються близько 500 спортсменів. З них: 69 - учні дитячо-юнацьких спортивних шкіл,  13 -  учні обласної школи вищої спортивної майстерності та понад  300 вихованці спортивних клубів. Із спортсменами працюють 16 тренерів.

10 спортсменів Дніпропетровської області входить до складу збірної команди України з вітрильного спорту.

Лише за 2012 рік в області підготовлено: 4 - майстра спорту України, 4 - кандидати у майстри спорту України та  6 -  спортсменів 1 розряду.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...