App Store Google Play

Комуністи впадають в істерику за Косіором

26.12.2012 13:02
Останнім питанням в останньому розділі «різне» порядку денного 30-ї сесії дніпропетровської міської ради шостого скликання стала депутатська заява керівника фракції комуністів Сергія Воробйова, у якій він закликав міськраду дати «рішучу відсіч» українцям міста.

«Якісь люди, представляючись партією «Свобода» з плакатами проводять якесь псевдо опитування на вулиці Косіора. Вони ніби агітують за її перейменування й збирають за це підписи. Але при цьому вони обманом і фальсифікацією записують у прихильники перейменування всіх підряд - і людей, які за перейменування, і тих хто проти. Ми вимагаємо покласти цьому край і припинити інсинуації на історичній пам'яті народу! Ще на початку року активісти зібрали чимало підписів й передали їх у приймальню Партії регіонів на Богдана Хмельницького. Там всі люди - за історичну назву вулиці Косіора» - висловив позицію фракції пан Воробйов й завів стару пісню про великі витрати й «чиновницьку тяганину», забувши, що і сам він чиновник.

Міський голова Іван Куліченко стримано сприйняв слова зазвичай не схильного педалювати ідеологічні моменти «досвідченого комунальника» Воробйова, взяв заяву фракції до відома, але наголосив, що Укази Президента, як і рішення судів, поки що є обов'язковими для виконання, тому зупинити процес боротьби з спадщиною ворогів українського народу в топоніміці населених пунктів України - не справа міської ради.

Коментуючи неочікуваний демарш комуністів, радник голови партії ВО «Свобода» Андрій Денисенко відзначив, що «подібна істерика є свідченням втрати підтримки людей».

«Йде природній процес оздоровлення суспільства. Наші активісти відзначають, що мешканці Косіора не бажають жити на вулиці, названій на честь ката. І це природно, і цей процес не може зупинити комуністична партія, яке несе повну відповідальність за Голодомор і злочини проти українського народу» - заявив Дніпрограду політик.

Пан Денисенко також додав, що очікує найскорішого відходу в небуття комуністичної партії та її ідеології після скорої зміни політичного режиму.

«КПУ - це непорозуміння, яке зникне одразу, як перестане буде потрібне олігархам, які їх використовують», - спрогнозував розвиток подій націоналіст.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...