App Store Google Play

У Дніпропетровську набирає популярності педофіло-філія

25.12.2012 09:16

Молодь, якій мало екстриму, займається похуком та "вихованням" педофілів. Поки що живі, неушкоджені й навіть вихваляються своїми подвигами на прес-конференціях. Ну не робити ж добру справу заради самої справи. Вчора у інформаційній агенції "Днепр-пост" учасники дніпропетровського руху «Оккупай-Педофіляй» похвалилися своїми досягненнями.

Як вони самі зізнаються, приманкою є акаунт 15-річного хлопчика в соціальній мережі, який провокує педофілів на контакт, а згодом і приходить на зустріч з «жертвою». Спілкування ведеться на електронних майданчиках: соціальних мережах і чатах.

За словами «мисливців на педофілів», у самому листуванні вже йде відверте спілкування, і призначається зустріч. Під час зустрічі 15-річний хлопчик спілкується з «жертвою» і після надходження від педофіла відвертої пропозиції в справу вступають молоді люди спортивної зовнішності, які проводять «інтерв´ю» з «жертвою», при цьому, до «педофіла» не застосовується фізичний вплив окрім утримання.

За їхніми словами, їхні дії незаконні і можуть потрапити під дію КК у разі надходження заяви від потерпілого. Але поки таких заяв не надходило.

Метою молодих людей є викриття педофілів і розкриття їх «істинної суті» перед суспільством шляхом демонстрації відеороликів, знятих під час «інтерв´ю» з педофілами.

За словами учасників групи, їм попалося вже 10 педофілів. Всі педофіли - чоловіки після 30 років «з грошима». За словами хлопців, один раз їм попався міліціонер, який почав розмахувати посвідченням і тікати.

За словами «борців з педофілами» хлопчик-«приманка» співпрацює з ними на добровільних засадах з дозволу батьків. Що йому відкрутять голову за подібні жарти не боїться, адже його друзі - спотрсмени.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...