App Store Google Play

Тільки один з «терористів» зрозумів, у чому його звинувачують

25.12.2012 15:00
Прокуратура сьогодні завершила оголошення обвинувального висновку підсудним у справі про теракти в Дніпропетровську, Запоріжжі та Харкові. Віктора Сукачова та Віталія Федоряка обвинувачують в організації терактів, незаконном поводженні з вибуховими речовинами. Льва Просвірніна обвинувачують у посібництві в організації терактів та незаконному поводженні з вибуховими речовинами. Дмитру Реві закидають посібництво у здійсненні терактів 27 квітня у Дніпропетровську.

Після оголошення обвинувального висновку суддя Вікторія Ігнатенко оголосила суми цивільних позовів постраждалих від терактів, серед яких Дніпропетровський ЦУМ, територіальна громада Дніпропетровська, ЗАТ «Фоззі-груп» та 24 потерпілі особи. Загальна оголошена сума складає понад 1,3 млн. грн.

Ніхто із підсудних не визнав цивільні позови, проте всі висловили згоду давати покази у суді.

Всі підсудні крім Віталія Федоряка заявили, що їм не зрозуміла суть обвинувачення. Зокрема Лев Просвірнін вказав, що в обвинувальному висновку немає жодного доказу його вини. А Дмитро Рева зазначив, що в обвинуваченні не вказаний зміст злочину - тобто за які дії його судять.

Віталій Федоряк, який єдиний вказав, що суть обвинувачення йому зрозуміла, визнав свою провину повністю. Віктор Сукачов визнав свою провину частково.

Лев Просвірнін заявив, що не визнає своєї вини і вважає себе невинуватим. Чи визнає себе винним Дмитро Рева, суд не з'ясував.

На наступному засіданні, яке відбудеться 9 січня, суд перейде до дослідження доказів. За визначеним судом порядком, першим дати покази має Віктор Сукачов.

Як відомо, справу про теракти слухають в Індустріальному районному суді м. Дніпропетровська з 8 листопада цього року. З 28 листопада прокуратура оголошувала обвинувальний висновок.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...