App Store Google Play

Суд порушив права потерпілих від терактів - адвокат

25.12.2012 18:28
Адвокат Віталій Погосян зробив зауваження судді Індустріального районного суду Дніпропетровська Вікторії Ігнатенко, яка є головуючою у справі про теракти, через зачитування нею цивільних позовів потерпілих. Погосян захищає інтереси обвинуваченого у цій справі Дмитра Реви.

Адвокат вказав, що суддя Ігнатенко не мала права зачитувати цивільні позови потерпілих, це мали робити представники державного обвинувачення або самі потерпілі. Представника постраждалих Георгія Юріна у засіданні не було.

Віталій Погосян вказав, що частина постраждалих відмовилася подавати цивільні позови на стадії досудового слідства. «Відповідно, вони могли мати бажання подавати позови у стадії судового слідства», - пояснив адвокат. Віталій Погосян вважає, що таким чином суд позбавив інших потерпілих можливості заявити свої позови у судовому засіданні.

Крім того, суддя не оголошувала цивільні позови повністю - лише називала заявника і суму позову без обґрунтування збитків, що, на думку адвоката Погосяна, також є порушенням.

«Я вважаю, що цим порушуються права потерпілих, тому я зробив заяву від імені захисту прав потерпілих. Тому що я вважаю свого підзахисного також потерпілим по цій справі. Він такий самий потерпілий, як і ті, котрі постраждали від цих вибухів. Дехто постраждав фізично, дехто постраждав морально. А мій підзахисний вже 7 місяців сидить у СІЗО», - заявив Віталій Погосян.

Як повідомляв Дніпроград, Дмитро Рева вказав, що в обвинуваченні не вказується, які його дії слідство розцінює як злочин. Захисники Реви заявляються про його абсолютну непричетність до терактів. Позицію самого Реви суд сьогодні з'ясувати «забув».

 

фото 34.ua 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...