App Store Google Play

Дніпропетровські МНС-ники потренувалися гасити ТЕС в умовах морозів

21.12.2012 17:28

Заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадій Темник провів на Придніпровській ТЕС комплексне навчання з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на енергетичних об`єктах регіону. До навчання були залучені керівництво області, підрозділи головного територіального управління МНС у Дніпропетровській області, служба відокремленого  підрозділу Придніпровської ТЕС та бригада медиків обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф.

На території Дніпропетровської області розташовано дві теплоелектростанції - Придніпровська і Криворізька. Вони є важливими стратегічними об'єктами енергетичного комплексу України. Станції забезпечують життєдіяльність всіх населених пунктів регіону та роботу підприємств Дніпропетровщини. Питання забезпечення безперебійної постійної роботи обласних енергетичних підприємств, особливо в умовах надзвичайних ситуацій, мають велике значення.

За прогнозом гідрометцентру цієї зими не виключені періоди з дуже низькою температурою при низькій вологості повітря. Це означає надзвичайно високу пожежну небезпеку.

Комплексне навчання проводилось у два етапи - теоретичний та практичний. 

Під час теоретичного етапу учасники навчання ознайомились з роботою штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій та мобільної оперативної групи Головного територіального управління МНС України у Дніпропетровській області, а також з характеристиками об`єкту, на якому проводяться тренування.

Практичний етап тренувань складався з декількох частин - проведення першочергових робіт з розвідки та гасіння пожежі добровільною пожежною дружиною Придніпровської ТЕС; зустріч пожежно-рятувальних підрозділів Головного територіального управління МНС України у Дніпропетровській області; ліквідація наслідків вибуху; проведення аварійно-рятувальних робіт щодо пошуку та вилучення постраждалих з-під уламків; надання медичної допомоги потерпілому бригадою медичних працівників; ліквідація пожежі у резервуарі мазутосховища в умовах низьких температур.

Під час навчання були відпрацьовані методи ліквідації пожеж у складних погодних умовах зимового періоду та надання першої допомоги потерпілим, опрацьовані питання взаємодії об'єднаних загонів і спеціалізованих служб, а також порядок здійснення наземної розвідки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...