App Store Google Play

Тягнибок став особистістю року

20.12.2012 15:40

"Особистістю року" за версією журналу "Кореспондент" у 2012 році став лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

Популярність лідера націоналістів відображає основну тенденцію в суспільстві - наростаюче невдоволення владою і радикалізацію електоральних настроїв, вважає редакція журналу.

Як зазначає видання, паралельно з підготовкою номеру тривало Інтернет-голосування за Особистість року. На першому місці у читачів також опинився Тягнибок, за якого проголосували 40% читачів сайту, які взяли участь в опитуванні.

Нагадаємо, на парламентських виборах-2012 партія Тягнибока набрала за списками понад 10% голосів виборців. З урахуванням мажоритарників "Свобода" сформувала четверту за чисельністю фракцію у Верховній раді - у них 37 мандатів.

"2,129 млн осіб, російсько-та україномовних, які відчули себе чужими у своїй країні, зробили те, що вони могли зробити, - скрутили фіґу владі і проголосували за найбільш радикальну опозицію, ВО "Свобода". Більш ніж 2 млн виборців вперше за довгий час дали карт-бланш людям з переконаннями і ідеологією. І не факт, що тим, хто голосував за Тягнибока і Ко, близькі їхні погляди. Факт, що погляди ці не дозволять свободівцям спокуситися грошима і - на думку виборців - перейти в стан ворога", - заявив головний редактор "Корреспонденту" Віталій Сич .

У минулому році Особистістю року стала Юлія Тимошенко у зв'язку з процесом над нею. У 2010-му це звання отримав Віктор Янукович за безпрецедентну консолідацію влади. У 2009 році в номінації перемогли відразу троє - Арсеній Яценюк, Сергій Тігіпко та Анатолій Гриценко - як уособлення зростаючого в суспільстві запиту на альтернативу. У 2008-му - Віктор Балога, в 2007 і 2005 роках - Тимошенко, в 2006-му - Олександр Мороз.

У 2004-му журнал відзначив цим званням переконливу перемогу Віктора Ющенка в напружених президентських перегонах. У 2003-му першість віддали одночасно двом політикам - Ющенку та Віктору Медведчуку, а перед цим - Леоніду Кучмі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...