App Store Google Play

Дніпропетровськ став членом загадкової асоціації

20.12.2012 10:12

Дніпропетровське новорічно-різдвяне містечко увійшло до числа найоригінальніших та найбільших святкових містечок Європи. Такими новинами поділилась Дніпропетровська облдержадміністрація. 
 
За даними організаторів, за кількістю ліхтариків та вогників новорічне містечко у Дніпропетровську найбільше в Україні та одне з найбільших у Європі. Його прикрашають 3 мільйони ліхтариків. Центром композиції є унікальна 14-метрова hi-tech ялинка, яку встановив ще попередній губернатор Віктор Бондар.

Цьогоріч містечко розширило свої кордони, додатково оздобили ще близько 100 дерев.
 
«У центрі казкового містечка розташований єдиний в Україні новорічний світловий фонтан, який переливається сяйвом 40 тисяч світлодіодів і створює ефект водоспаду. Ефект досягається завдяки тому, що на кожному зі «струменів» фонтану встановлено спеціальне обладнання, яке дозволяє імітувати сяючі краплі води», - зазначили в облдержадміністрації.
 
У казковому містечку для дітей та дорослих встановлені фігури лісових звірят і казкових героїв. Серед них - олені, пінгвіни, ведмеді, птахи, снігові баби. Вони виготовлені з десятків тисяч маленьких ліхтариків.
 
Містечко працюватиме до 13 січня. Організатори обіцяють щодня влаштовувати тут різноманітні заходи -  концерти, конкурси, вистави.

Прес-служба ОДА похвалилася також тим, що зі своїм казковим містечком Дніпропетровськ став членом Асоціації європейських новорічних міст. Втім, жодної згадки про дану Асоціацію та її членів Дніпрограду  в тенетах всесвітньої мережі знайти не вдалося. Як і згадки на англомоних ресурсах  про унікальну дніпропетровську ялинку в сквері Леніна.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...