App Store Google Play

Дніпряни шоковані: місто прикрасили «ялинки» з… дорожніх знаків

19.12.2012 16:46

Зима 2012 принесла першу радість водіям Дніпропетровська. Працівники дорожніх служб прикрасили нарешті одну з дорожніх розв'язок у місті новорічною ялинкою. Звісно, вони не висадили живі ялини і тим пак не влаштували карнавал для дітей - вони просто встановили ялинку з того, що було під рукою - з дорожніх знаків, повідомляє сайт ГО «Закон один для всіх» (ЗОВ).

Будівництво об'їзної дороги в Дніпропетровську продовжує підносити сюрпризи. І не тільки від очікуваної перспективи позбутися потоку транзитного транспорту, але і від веселої вдачі «Дніпродорсервісу», працівники якого напередодні Нового року прикрасили місто новорічними "йолками" з дорожніх знаків.

Журналісти знайшли подарунок водіям на розв'язці Кайдацького шляху та Набережної Заводської. Виявляється, аби попередити про свою роботу на дорозі дніпропетровським будівельникам потрібно не один, не два, і навіть не три знаки!

Як видно з відеосюжету нижче - й чотирьох знаків їм іноді замало! Адже чим вище опора в розпорядженні, тим більше дорожніх знаків можна до неї прикріпити!

Людям, які керують реконструкцією шляхопроводів й таким чином розкидаються знаками можна було б порадити: «якщо у вас є зайві дорожні знаки - встановіть їх там, де вони необхідні!». Адже на цілу «йолку» із знаків водії все-одно не реагують.

А де же інспектори ДАІ? Тут-таки, поруч, на красивих і чистих «Шкодах» вони обстежують маршрут патрулювання і вперто не помічають ані новорічних "йолок" на розв'язках міста, ані водіїв, які вимог цих «йолок» не дотримуються. Бо ж у міліціянтів є свої маленькі дитячі секрети: під "йолочками" завжди лежать новорічні подарунки! І саме тому, напевно, темної-темної ночі за цими дорожніми "йолками" ховаються в темряві без габаритних і стоянкових вогнів працівники ДАІ, вдаючи із себе казкових персонажів - чи то «волків», які кружляють під «йолкою», чи чортиків з табакерки.

Активісти "ЗОВ" рекомендують дорожнім службам спиляти нарешті цю «ялинку», вивчити нормативи установки дорожніх знаків.

Хоча, як то кажуть, якщо «йолку» встановлюють - це ж комусь дуже потрібно!..

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...