App Store Google Play

Профспілки натравлять Януковича на Міттала?

13.12.2012 10:31

Профспілкова організація Криворізького гірничо-металургійного комбінату «ArcelorMittal Кривий Ріг» (колишня «Криворіжсталь») звернулася до Президента з проханням вплинути на власника підприємства й вирішити проблему з масовими скороченнями працівників. Інформацію про це Радіо Свобода сьогодні підтвердили у профспілковій організації підприємства.

Як повідомили у профспілці, працівники підприємства поскаржились Президентові на порушення власником комбінату інвестиційних домовленостей і трудових умов.

За даними профспілки, з моменту повторного продажу підприємства кількість працівників зменшилась з 55 тисяч осіб до 30 тисяч, а до 2017 року чисельність працівників має скласти 12 тисяч.

«Через зменшення кількості працівників людям доводиться виходити на роботу у вихідні та святкові дні», - сказав Радіо Свобода один із членів профспілки, який попросив не називати його прізвища.

У середу керівник профспілки підприємства Юрій Бобченко зробив публічну заяву про те, що колектив готовий до страйку і, якщо проблема не буде розв'язана, вимагатиме повернення комбінату в державну власність.

Раніше керівництво «ArcelorMittal Кривий Ріг» оприлюднило офіційну заяву про те, що адміністрація діє «в правовому полі, не порушуючи норми праці для робітників і вимоги КЗпП України».

«Говорити про будь-які масштабні скорочення в даній ситуації абсолютно некоректно, оскільки на підприємстві з 38 тисяч 267 посад скороченню підлягатиме 446 посад, що складає 1%», - мовилось у заяві.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...