App Store Google Play

"АероСвіт" скасував усі сьогоднішні рейси в Москву - рахують гроші

13.12.2012 11:25
Як йдеться в заяві прес-служби компанії, "АероСвіт" готується здійснити черговий платіж аеропорту "Шереметьєво" в рамках запропонованого раніше графіка погашення заборгованості, а також продовжує вести діалог з керівництвом аеропорту щодо відновлення рейсів Київ-Москва-Київ і Дніпропетровськ-Москва-Дніпропетровськ.

"Зараз "АероСвіт" скасував усі вчорашні (12 грудня) рейси, а також сьогоднішні (13 грудня) ранкові і денні рейси до Москви і з Києва, Дніпропетровська та з Москви в міста України", - йдеться в повідомленні авіакомпанії.

При цьому компанія керується власною процедурою доставки пасажирів скасованих рейсів, незалежно від того, включається в цю роботу той чи інший аеропорт.

"АероСвіт" висловлює подяку "Шереметьєво" за організаційну допомогу в обслуговуванні пасажирів згідно з чинним договором, а також за відправку в Україну, за ініціативою "Шереметьєво", трьох пасажирів за рахунок аеропорту.

Нагадаємо, 11 грудня Федеральне агентство повітряного транспорту Росавіація відкрила повітряний простір РФ для польотів української авіакомпанії "АероСвіт".

Також 11 грудня московський аеропорт "Шереметьєво" припинив обслуговування рейсів української авіакомпанії АероСвіт.

Як йдеться в повідомленні аеропорту, сумарний борг авіакомпанії "АероСвіт" перед "Шереметьєво" перевищив 165,5 млн рублів.

За матеріалами РБК.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...