App Store Google Play

Кому на Русі усе "харашо"

12.12.2012 17:12
Як у воду дивився геніальной вождь і учитель: "К власти в СССР после 1953-го пришли националисты и карьеристы-взяточники. Покрываемые из Кремля. Когда придёт время, они сбросят маски, выбросят партбилеты и будут в открытую править своими уездами как феодалы и крепостники..." Мао Цзэдун, "Новый Китай", Пекін, 1964, N 12.

Так воно і є. Колишні комсомольці і комуняки разом з теперішніми псевдо-комуняками створили непоганий бізнес-проект під оригінальною назвою "Україна". І все їм чудово вдається. А дехто з них навіть, убравшись в тогу совісті нації, як от Леонід Кравчук намагається стати таким собі гуру, який би мав примирити усіх. Шкода, що він ще й досі не написав підручника "Як у зливу пробігти поміж крапельками".

Не погано також влаштувалися колишні кагебісти. Маємо їх і в рядах опозиції, і в рядах партії кількох сімей. Не відстала від нас і Росія. Точніше випередила, бо кагебісти-ефесбешники у них на самій вершині влади, але методи їхньої діяльності не змінилися.

Днями пролунала топ-новина: Туреччина вийшла з "Южного потока" в день, коли Путін замкнув газотранспортні системи Росії і Європи. Мабуть, у Туреччині розкусили, що цей проект хитра ефесбешна провокація.

"Южный поток" і "Северный поток", як відомо, політичний проект спрямований проти України. У їхньому будівництві нема жодної економічної вигоди. Зате є фінансова для ефесбешних родин. Аналітики кажуть, що розгадка тут дуже проста: якщо придивитися до витрат на проектування і будівництво тих потоків, то стає зрозумілим, що мінімум 30% залишиться у господарів компаній, які причетні до втілення в життя цих проектів. І саме тому Світлана Медвєдєва може завиграшки знімати для себе п'ятизіркові готелі в Італії.

Такий спосіб розкрадання коштів довгий, марудний, але дуже вигідний, бо народ бачить, що щось будують, а скільки там куди пішло, народ не врубається. Хоча інколи щось помічає, але мовчить. Наприклад, коли прокладають асфальт чи ремонтують дороги, і в нас, і в Росії система одна: вкрасти і розтягнути по кишенях. Минає рік-два - дорогу знову доводиться ремонтувати.

Але якщо поглянути, як живуть ті, хто відповідає за дороги, то можна переконатися, що живуть вони від пуза у справжніх палацах.

Старі кагебісти звикли керувати командними методами. Коли у 2010 році президент РФ Дмітрій Мєдвєдєв виголосив ультиматум Білорусі, аби та погасила заборгованість за постачання газу - а це 180 мільйонів, - і "Газпром" при цьому навіть зменшив постачання газу в республіку на 60%, то Білорусь чемно нагадала: "Газпром" винен їй аж 230 мільйонів.

Європа тихо припухла, економлячи недоотриманий газ. Вона стала свідком чистої води маразму. Виходить, Росія вимагала оплати лише тому, що перша спохопилася. Білорусь заплатила, але відразу ж і підписала угоду про підвищення ставки транзиту. Після цього "Газпром" перерахував отримані від Білорусі гроші назад, доплативши ще кілька десятків мільйонів доларів зі свого боргу.

Отак виглядає кагебістський менеджмент, з якого реготав увесь світ.

Дивовижно, що усе це відбулося між двома країнами, які про своє бажання скліщитися протирликали усім, кому не ліньки. І ще Україну чекають.

А тут ще одна ефесбешна хитрість, як вимантити в України свіжі грошики. Ефесбешники завезли шпигунку Анхар Кочнєву до Сирії, там її захопили бойовики і вимагають викуп. Інакше вб'ють.

І усі українські змі повторюють ахінею про "українську журналістку" з таким тіпічєскі українським ім'ям. За подружку ФСБ найбільше галасують з Росії, але чомусь самі не квапляться викуповувати.

Прес-секретар МЗС України Олександр Дікусаров взагалі її оголосив українкою. Яка, мовляв, поїхала до Сирії в якості перекладача для знімальної групи одного з російських телеканалів. Президент доручає МЗС та іншим відповідним органам держвлади вжити заходів для звільнення Кочнєвої.

Читаю це і не можу отямитися. В Україні що - нема куди гроші дівати? У нас діти вмирають у пологових будинках, сотні дітей і підлітків не мають коштів, щоб вилікувати важкі хвороби, а пенсіонери, переївшись Азаровської капусти, на очах спухають.

Один із читачів залишив такий коментар: "Что происходит? Ведь этот человек прекрасно понимал на что он идет. Сижу и пишу это, а перед глазами на мониторе, реклама которая просит помощь на лечение умирающего ребенка".

Насправді жінка під прикриттям журналістки, і то не української, а московської, працювала перекладачкою для російських військових радників у їхніх контактах з асадівськими військовиками. Російський телеканал - це лише примітивна парасолька. А дама, так між нами, була присутня при стратах і розстрілах мирного населення армійцями Асада.

Чому її має викуповувати Україна, а не ті хто вивіз до Сирії?

Учасниця конкурсу "Міс Земля" від Росії Наталія Переверзєва на презентації перед журі заявила: "Росія - величезна бідна країна, розтерзана нечесними, невіруючими людьми. Моя Росія - це велика артерія, з якої кілька "обраних" людей виводять її багатства. Моя Росія - це жебрак. Моя Росія не може допомогти літнім і дітям-сиротам. Вона кровоточить, з неї, як з тонучого корабля, біжать інженери, лікарі, вчителі, тому що у них нема на що жити. Моя Росія - це нескінченна кавказька війна".

Ці слова можна легко прикласти і до України. У нас спільна біда - колишні усе ще при владі. А вони не вміють господарювати так, як у Європі. Вони не можуть не красти, бо їхній родовід - люмпени у всіх колінах. Не господарі, не куркулі, не купці, не ремісники, а упосліджені чорнороби й колгоспники. Життя "па-панятіям" настільки в'їлося у їхню кров, що вони і у футбол тепер теж грають "па-панятіям". Світ дивується - а їм похєр-вєтєр.

Нє, без люстрації нам не прожити. Тільки от хто зможе вичистити ці авгієві стайні від гною  - все ще загадка. Але я чекаю на нього. А ви?

ТСН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...