App Store Google Play

В суді над «терористами» обвинувальний висновок дочитали до половини

11.12.2012 21:33
В сьогоднішньому засіданні суду над «дніпропетровськими терористами» прокурори перейшли до оголошення другого з двох томів обвинувального висновку.

За рішенням суду обвинувачення оголошують повністю. 28 листопада зачитали перші кілька сторінок. Останні чотири засідання продовжували оголошувати документ, із яким ознайомлені як захисники та обвинувачені, так і суд та прокурори.

11 грудня прокурори зачитували докази, які, на думку обвинувачення, підтверджують вину Віктора Сукачова, Віталія Федоряка та Дмитра Реви у здійсненні терактів 27 квітня у Дніпропетровську.

Так серед аргументів названо те, що Федоряк і Сукачов на відео з камер зовнішнього спостереження проходять по вулиці із чорними пакетами, а на місцях майбутніх вибухів Сукачов залишав ці пакети в урнах, попередньо провівши якісь маніпуляції. Крім того в обвинуваченні містяться висновки експертиз, які показали, що на місцях вибухів були знайдені матеріали, що містили ДНК Віктора Сукачова. А на ноутбуці, з якого, імовірно, розсилалися повідомлення терористів - ДНК і Сукачова, і Федоряка. Крім того в обвинувальному висновку вказано, що Віктор Сукачов у Бабушкінському райсуді під час обрання йому запобіжного заходу, зізнався, що вони з Федоряком здійснювали вибухи.

Як відомо, адвокат Сукачова Олександр Шишкін підтверджував, що його підзахисний частково визнав свою провину. Але поки що захисник не уточнив, в якій саме частині, зазначивши, що всі пояснення Віктор надасть у суді особисто.

Натомість доказами вини Дмитра Реви обвинувачення називає лише свідчення його керівника, про те, що Рева відпросився з роботи і був відсутній на своєму місці з 11 по 13 години 27 квітня, а також відео з камер зовнішнього спостереження, що зафіксували обвинуваченого у цей час в центрі міста, зокрема в районі вулиць Сєрова і Столярова. 

Адвокати Реви наголошували, що їхній підзахисний не винен і заявляє про це з перших своїх показів. Захисники пояснювали, що у справі не міститься доказів його вини, а в центрі він перебував, оскільки мав здійснити банківський платіж, на підтвердження чого у матеріалах справи є платіжка та відео із установи.

У грудні заплановано ще п'ять засідань у справі. За оцінкою прокурорів, в середньому на оголошення однієї сторінки вони витрачають близько трьох хвилин. Понад 200 із 407 сторінок обвинувального висновку вже зачитали.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...