App Store Google Play

Нікопольському журналісту у двір кинули гранату

10.12.2012 12:37

Вибух стався 07.12.2012 року в 22:32 по ул. Воїнів-інтернаціоналістів у дворі будинку, де мешкає кореспондент газети "Город Никополь" Руслан Соловйов.

Уламками гранати розбиті вікна, пошкоджено стіни, розламаний бордюр плиткового покриття (під вікном, куди впала граната).

Під час вибуху Руслан з дружиною і двома дітьми перебували вдома. Дружина, за щасливим збігом обставин, тільки погодувала у дворі собаку і увійшла в будинок. На місце одразу прибула міліція.

Сьогодні, при повторному огляді місця події, була виявлена чека від гранати імовірно системи РГД, для проведення експертизи викликані вибухотехніки. На місці працює слідча група.

За однією з версій вибух пов'язаний із потоком критики і викривальних матеріалів, опублікованих журналістом на адресу місцевої влади останнім часом. Нагадаємо що в цьому році це вже третій подібний випадок.

Останні надані Русланом Соловйовим редакції матеріали "Від кого треба, позбулися, благо паперу збереглися" стосувалися попередньої перевірки КРУ. Завданням редакції, над яким в даний час працює пан Соловйов є "добути" акти перевірок КРУ, які тривають у Нікополі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...