App Store Google Play

Упродовж 10 днів влада дбатиме про інвалідів

30.11.2012 14:51

З понеділка у Дніпропетровську стартує декада інваладів. Про це повідомили в управлінні праці та соціального захисту населення Дніпропетровської міської ради.

Декада, яка стартує в Міжнародний день інвалідів, розпочнеться концертом, який підготували люди з обмеженими фізичними можливостями - вони демонструватимуть свою творчу майстерність у танцях, співах, читанні віршів та гуморесок.

Упродовж десяти днів міською та районними у місті радами, а також соціальними служби міста проводитимуться заходи, направлені на підтримку даної категорії населення, обіцяють чиновники у повідомленні для ЗМІ.

Зокрема, у районах відбудуться зустрічі інвалідів, чаювання, культурно-розважальні програми, у відділенні реабілітації будуть організовані благодійні обіди, надана матеріальна, натуральна та інші види допомоги. Окрім того, протягом декади на пільгових умовах громадяни отримають побутові, перукарські та інші послуги.

На сьогодні на обліку у районних управліннях праці та соціального захисту населення Дніпропетровська перебуває близько 45 тисяч осіб з інвалідністю. В області на початок 2012 року налічувалось 169 тис. людей з обмеженими фізичними можливостями, серед них 11 тисяч дітей-інвалідів віком до 18 років.

Щороку в нашому регіоні в середньому від 11 до 15 тис. осіб уперше визнаються інвалідами, з них понад 80% працездатного віку.
За даними установ медико-соціальної експертизи, упродовж 2011 року внаслідок загального захворювання інвалідами визнано 9,6 тис. осіб, серед них з дитинства - 1031 особа, від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання - 782 працівники та 233 особи - інваліди з числа військовослужбовців.

Згідно з інформацією Пенсійного фонду, кожний сьомий пенсіонер області має інвалідність. На початок 2012 року чисельність таких громадян становила 144 тис. осіб, з яких 13 тис. - І групи, 52 тис. - ІІ групи, 77 тис. - ІІІ групи та дві тис. дітей-інвалідів до 18 років. Переважна більшість - інваліди праці (88,3%).

Найвищим рівень інвалідності є у населених пунктах з високою концентрацією підприємств добувної промисловості - містах Першотравенську та Тернівці. Там на тисячу припадає відповідно 111 та 100 інвалідів, при тому, що середній показник по області становить 44.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...