App Store Google Play

Попри все Тимошенко - найвпливовіша в Україні. Всьоме поспіль

30.11.2012 19:08
Колишній прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, хоч і ув'язнена, але продовжує лідирувати у списку найвпливовіших жінок. А новачком рейтингу стала... мама глави Нацбанку Сергія Арбузова.

Свою версію ТОП-100 найвпливовіших жінок України опублікував усьоме журнал "Фокус".

Як і колись, учасниць рейтингу оцінювали впливові чоловіки країни. Їм треба було обрати 100 найвпливовіших дам у політиці, бізнесі, науці, спорті, шоу-бізнесі і медіасередовищі.

Експерти оцінювали жінок за п'ятьма критеріями: 1 - близькість до ухвалення державних рішень, 2 - бізнес-вплив, 3 - вплив на громадську думку, 4 -особиста популярність, 5 - родинні зв'язки.

Чим більше балів отримували номінантки, тим вищим виявлялося їхнє місце у рейтингу.

Як і Юлія Тимошенко (№1), свої позиції у рейтингу зберегли Ірина Акімова та Олена Пінчук, які посідають 2-е і 3-є місце відповідно.

В цілому, перша десятка порівняно з минулим роком змінилася незначно. А новачком топ-10 стала Валентина Арбузова, мати нинішнього глави Нацбанку. Вона потрапила до рейтингу вперше і відразу на 8-е місце.

Стрімкий зліт Арбузової пояснюється не лише тим, що вона очолює Всеукраїнський банк розвитку, власником якого є старший син президента Олександр Янукович. Грають роль і її родинні зв'язки - з головою Національного банку Сергієм Арбузовим.

Отже, перша десятка найвпливовіших жінок України у 2012-му році виглядає так:

1. Юлія Тимошенко, лідер ВО "Батьківщина"
2. Ірина Акімова, перший заступник глави адміністрації президента, представник Януковича у Кабінеті міністрів
3. Олена Пінчук, засновник фонду "Антиснід", голова Наглядової ради телегрупи Star Light Media
4. Тетяна Бахтєєва, депутат Верховної Ради VII-го скликання і особистий лікар віце-прем'єр-міністра інфраструктури Бориса Колеснікова
5. Раїса Богатирьова, віце-прем'єр-міністр, міністр охорони здоров'я
6. Олена Лукаш, радник президента, представник президента в Конституційному суді
7. Олена Притула, головний редактор інтернет-видання "Українська правда"
8. Валентина Арбузова, голова правління Всеукраїнського банку розвитку і мама голови Нацбанку Сергія Арбузова
9. Юлія Льовочкіна, депутат Верховної Ради VII-го скликання і сестри глави адміністрації президента Сергія Льовочкіна (ліворуч)
10. Лідія Ізовітова, заступник голови Вищої ради юстиції. Торік вона обіймала 17-у позицію

Як зазначає видання, з 17 нових учасників рейтингу третина - новообрані депутати.

А якщо враховувати партійну приналежність учасниць рейтингу, то більшість у списку найвпливовіших жінок належить Партії регіонів.

А от лідерка політичної сили "Україна - вперед" Наталія Королевська, яка мала мрію, після програшу на виборах опустилася з 11-го на 28-е місце.

Як зазначає журнал, в цілому серед найвпливовіших жінок найбільше бізнес-леді. Кожна четверта учасниця володіє або керує якоюсь справою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...