App Store Google Play

На Дніпропетровщині визначили кращу медичну сестру 2012 року

30.11.2012 09:44

У Дніпродзержинську відбувся обласний конкурс на кращу медичну сестру, в якому взяли участь 7 конкурсанток зі всієї Дніпропетровщини. Вони є переможницями міських та районних конкурсів на кращу медичну сестру 2012 року. Кращою медичною сестрою Дніпропетровщини 2012 року стала Анна Орел - медична сестра- анестезистка, яка працює в  Дніпропетровській міській клінічній лікарні № 9.

Обласний конкурс на кращу медичну сестру Дніпропетровщини проходить щорічно, починаючи з 1972 року. За цей час у ньому взяли участь майже 500 конкурсанток.

«Щорічний обласний конкурс на кращу медичну сестру сприяє удосконаленню професійних навичок та підвищує престижність професії медичної сестри. Також цей конкурс підтверджує високий рівень професійної підготовки наших медиків. Це доводить той факт, що в цьому році переможницею Всеукраїнського конкурсу на кращу медичну сестру стала медична сестра з Дніпродзержинська Ганна Суп», - сказала начальник головного управління охорони здоров'я Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Гінзбург.

Обласний конкурс на кращу медичну сестру Дніпропетровщини складався з двох турів. Перший тур проводився в містах та районах області впродовж вересня-листопада поточного року. В ньому взяли участь 120 медсестер, з яких було обрано 7 учасників другого туру - фіналу обласного конкурсу.

У фіналі учасники продемонстрували трихвилинний фільм-презентацію про себе і медичний заклад, у якому вони працюють. Також фіналісти виконали практичні завдання, де показали рівень своїх професійних навичок та вмінь.

За результатами набраних балів, перше місце в обласному конкурсі «Краща медична сестра Дніпропетровщини 2012 року» посіла Анна Орел - медична сестра-анестезистка, яка працює в  Дніпропетровській міській клінічній лікарні №9. Друге місце зайняла Наталя Громова - рентген-лаборант із Криворізької стоматологічної поліклініки №3. Третє місце в конкурсі посіла Юлія Гасенко, яка працює акушеркою у відділенні патології вагітних Дніпродзержинської міської лікарні №9.

Переможниця конкурсу отримала в подарунок комп'ютерний планшет та квіти, всі інші учасниці конкурсу - мобільні телефони. Крім того, всі медичні заклади, в яких працюють учасниці конкурсу отримали в подарунок сучасний пристрій для прибирання, укомплектований спеціальним обладнанням.

Окрім цього, почесними грамотами голови Дніпропетровської облдержадміністрації були нагороджені переможниця Всеукраїнського конкурсу «Ескулап-професіонал 2012 року» Ганна Суп, яка працює медсестрою у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії Дніпродзержинської міської лікарні швидкої медичної допомоги та головна медична сестра Дніпропетровського обласного наркологічного диспансеру, головний позаштатний спеціаліст головного управління охорони здоров'я Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Кузнєцова.

Почесні грамоти від голови Дніпропетровської обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та активну громадську позицію отримали головна медична сестра Дніпропетровської міської багатопрофільної клінічної лікарні №4 Юлія Моісєєва та головна медична сестра Дніпродзержинського центру первинної медико-санітарної допомоги №3, міського позаштатного спеціаліста головного управління охорони здоров'я по роботі з середнім медичним персоналом Тамара Тихан.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...