App Store Google Play

Правоохоронці свідчитимуть щодо фальсифікацій у справі Дмитра Реви

29.11.2012 13:39
До суду будуть викликані та допитані слідчі та оперуповноважені, які здійснювали обшук у Дмитра Реви - одного з чотирьох обвинувачених у справі про теракти у Дніпропетровську, Харкові та Запоріжжі. Відповідне клопотання задовольнила колегія Індустріального районного суду м. Дніпропетровська 28 листопада під час чергового засідання у справі.

«Їхні дії лягли в основу первинного обвинувачення Дмитра Реви, і вони мають бути опитані у судовому засіданні. Якщо взяти відео з обшуку, там чітко видно ці порушення», - зазначив адвокат Дмитра Реви Віталій Погосян.

Захисник додав, що у своїй постанові суд вдався до порушення, вказавши, що ці свідки будуть допитані після усіх вже заявлених. Таким чином суд фактично вдався до визначення порядку дослідження доказів, ще не перейшовши до цієї стадії судового процесу.

Як вказували адвокати Дмитра Реви, під час обшуку було сфальсифіковано доказ причетності їхнього підзахисного до організації терактів. Оперативником був здійснений дзвінок з телефону Реви, який трактувався як його спроба попередити посібника про обшук. Адвокати зазначили, що в ході слідства доведено - дзвінок, який ліг в основу обвинувачення, здійснив саме оперуповноважений.

«Якщо Рева знаходиться за гратами через ніби-то здійснений ним телефонний дзвінок, за що його обвинувачують у співучасті в організації терактів, то тут ще треба розібратися, хто був співучасником - Рева, чи оперативник, який здійснив цей дзвінок», - заявила сестра Дмитра Реви Оксана Томчук.

Захист Реви наполягає, що Дмитро не має відношення до здійснення терактів, а матеріали справи підтверджують не вину, а його невинуватість.

У клопотанні звільнити Дмитра Реву з-під варти під заставу суд відмовив.

У суді перейшли до зачитування обвинувального висновку. Він складає два томи - понад 400 сторінок.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...