App Store Google Play

"Дніпропетровський терорист" написав листа Януковичу

29.11.2012 09:38
Дніпропетровець Лев Просвірнін, один із чотирьох підсудних у справі про теракти, написав відкрите звернення до президента України, заявивши про свої невинуватість, і просить суд направити його адресату. Про це підсудний заявив під час відкритого судового засідання Індустріального районного суду Дніпропетровська у середу.

Як розповіла адвокат підсудного Олена Кирилова, в листі її підзахисного мова йде про фальшування доказів у справі і психологічний тиск на нього під час слідчих дій.

«Замість того, щоб зняти з мене звинувачення, працівники слідчого відділу СБУ і прокуратури почали активно фальшувати докази моєї нібито причетності і застосовувати тиск на мене для отримання неправдивих даних. За фактами застосування до мене тиску і взяття свідчень під тиском я ще 29 серпня, тобто до кінця досудового слідства, написав заяву. Не отримавши відповіді на цю заяву, я написав 16 жовтня до прокуратури Дніпропетровської області ще одну заяву. Досі не була проведена перевірка цих заяв», - йдеться у листі.

У своєму зверненні Просвірнін також заявив, що фільм «Пекельне пекло», продемонстрований Першим національним телеканалом, подає неправдиву інформацію про нього і ще до вироку суду називає його злочинцем.

«Я прошу Вас як гаранта Конституції забезпечити мені право на захист, право розгляду справи без тиску прокуратури на суд», - йдеться в листі обвинуваченого.

Як повідомила адвокат підсудного Кирилова, керівництво слідчого ізолятора відмовилось направити цього листа президентові, пославшись на відсутність дозволу суду. Водночас суддя Вікторія Ігнатенко на судовому слуханні заявила, що законодавство не передбачає такого дозволу з боку суду.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...