App Store Google Play

Влада умила руки, рейдери пішли силовим шляхом

28.11.2012 09:57
Влада не втручатиметься у ситуацію навколо найстарішого у Дніпропетровську Нагірного ринку, який планують ліквідувати для забудови торговельно-розважальним центром. Про це у вівторок заявили у Дніпропетровській міській раді.
 
Як повідомив заступник керівника департаменту споживчого ринку міськради Олег Позняков, в міськраді була створена робоча група для врегулювання ситуації навколо ринку, однак наразі конфлікт між торгівцями і забудовниками перейшов у судову площину, і влада не може в нього втручатись.
 
Між тим, як повідомили торгівці ринку, у понеділок ввечері близько 300 невідомих - молодиків спортивної статури в чорному одязі - увірвалися на територію Нагірного ринку і за ніч потрощили ятки разом із майном торгівців. Як заявили Радіо Свобода підприємці, які входять до ініціативної групи, ці «люди в чорному» були найняті забудовниками.
 
«Наразі вони нікого на ринок не допускають. Були поламані овочеві ряди, попсовано овочевий товар. Мандарини, хурма, які вони скидали в купи, вже мають нетоварний вид. Що там відбувається, ми не знаємо. У кожного було продукції там на кілька тисяч гривень. Ми пов'язуємо це з тим, що компанія-забудовник зрозуміла, що через суд вона нічого не отримає, і от тому таке відбувається», - розказала Радіо Свобода сказала керівник ініціативної групи підприємців Юлія Джареашвілі.
 
За її словами, торгівці вже не вимагають збереження ринку як об'єкта, а лише хочуть від влади і забудовників шляхом переговорів домовитись про надання їм нових торговельних місць.
 
Водночас в обласному управлінні міліції поінформували, що торгівці ринку не зверталися до них зі скаргами на захоплення ринку.
 
На місці Нагірного ринку в Дніпропетровську заплановане будівництво торговельного центру, керівництво ринку ще влітку наказало торгівцям звільнити територію, однак підприємці з таким рішенням не погодились і продовжували працювати.
 
Торгівці ринку з літа 2012 року
провели вже кілька акцій на захист своїх робочих місць. Ринок «Нагірний» у Дніпропетровську діяв з 19-го століття, він давав 300 робочих місць.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...