App Store Google Play

Колесников повторює риторику Хрущова

28.11.2012 10:09

В Україні у рамках програми "Доступне житло" в 2013 році планується побудувати 10 тис. квартир, а до 2015 року - мінімум 100 тис. квартир.

Про це заявив віце-прем'єр, міністр інфраструктури України Борис Колесніков у Дніпропетровську, повідомляє Урядовий портал.

"У рамках програми "Доступне житло" у 2013 році планується побудувати 10 тис. квартир, а до 2015 року вийти мінімум на 100 тис. квартир", - відзначається у повідомленні.

Колесніков оглянув у Дніпропетровську будівельний майданчик на житловому масиві "Лівобережний-3 ", де зводиться мікрорайон доступного житла, і вже введено в експлуатацію перший будинок.

Обговорюючи реалізацію соцініціативи Президента України Віктора Януковича під час наради з головою Дніпропетровської ОДА Олександром Вілкулом, віце-прем'єр відзначив, що цей проект - високої якості, а заслуга обласної влади у тому, що реалізовує його швидко і якісно.

Вілкул зі свого боку підкреслив, що "забезпечено істотне зниження вартості одного квадратного метра житла, яка становить 4800 грн, що на 30-40% дешевше, ніж середньориночна ціна у Дніпропетровську".

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...