App Store Google Play

На фасаді мерії Рима сьогодні вивісять портрет Тимошенко

26.11.2012 11:40
На фасаді мерії Рима, що розташована на Капітолійському пагорбі італійської столиці, сьогодні буде урочисто повішена фотографія колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко. Про це повідомляє сайт Українська газета в Італії.

Цю акцію, яка відбудеться о 14:30, затвердила асамблея депутатів італійської столиці, враховуючи політичну ситуацію в Україні.

«Арешт Юлії Тимошенко викликав занепокоєння на європейському рівні. Європейський парламент виніс рішення, озвучене поляком Єжи Бузеком, про те, що рішення про київського суду було винесено на основі «політичних мотивів», італійський парламент одноголосно висловив солідарність із Юлією Тимошенко та надіслав заклик прем'єр-міністру Італії Маріо Монті діяти для звільнення десяти політичних в'язнів української демократичної опозиції» - йдеться в постанові мерії Рима.

«Юлію Тимошенко (відому на Заході своєю русою косою, та за керування демократичними процесами в Україні у 2004 році, під час Помаранчевої революції) 11 жовтня 2011 року було засуджено до семи років ув'язнення з подальшим відлученням на три роки від політичного життя країни, за те що у січні 2009 року вона підписала енергетичні угоди із Росією, які вважаються невигідними для державних інтересів» - сказано у постанові мерії.

Тим часом, екс-голова Харківської обласної державної адміністрації, обраний народним депутатом від партії "Батьківщина" Арсен Аваков, що перебуває в Італії, повідомив на своїй сторінці в Facebook, що разом зі своїми однопартійцями Миколою Томенком й Андрієм Шевченком буде присутній на цій церемонії разом з мером Рима.

Раніше уваги італійської столиці удостоювалися італійські судді, загиблі від рук мафії - Джованні Фальконе і Паоло Борселіно, ізраїльський засуджений Шаліта, якого 5 років утримували у в'язниці в секторі Газа, італійка Россель Урру, яку викрали терористи в Алжирі. Аунг Сан Су Чжи, лідер опозиції Бірманії; Сакіне Мохаммаді Аштіані, засудженої до 10-річного ув'язнення за причетність до вбивства свого чоловіка в Ірані, проте невинна для європейського судочинства; тощо.

Нагадаємо, Тимошенко у жовтні 2011 року була засуджена до 7 років ув'язнення за перевищення влади при укладенні газових контрактів з Росією у 2009 році.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...