App Store Google Play

Льодова арена імені Колесникова, як і очікувалося, себе не окупить

26.11.2012 14:20

Сеанси масового катання і оренда льоду «не рятують» дніпропетровський міський бюджет від витрат на утримання Льодової арени.

Про це повідомляють «Дніпропетровськ.
Коментарі», посилаючись на висновки Наталії Басової, директора Комунального підприємства «Молодіжне творче об'єднання», на балансі якого знаходиться дніпропетровська Льодова арена.

Кошти, отримані від сеансів масового катання і тренувань, йдуть на рахунок комунального підприємства, на балансі якого знаходиться будівля Льодова арена. Ці кошти йдуть на утримання Льодової арени, однак їх обсяги не покривають витрат.
Конкретні суми у відповіді Наталії Басової не називалися.

Раніше ми повідомляли, що, починаючи з весни 2012 року ціна за 45-хвилинний сеанс катання на ковзанах становив для дітей - 20 гривень, для дорослих - 30 гривень.

Нагадаємо, що Льодова арена в Дніпропетровську була урочисто відкрита в лютому 2012 року в рамках державної програми «Хокей України», ініційованої віце-прем'єр-міністром Борисом Колесниковим, великим прихильником хокею. Об'єкт відкривали з помпою й низьким уклоном - саме тоді комунальників Дніпропетровська змусили косити траву під снігом.

Вартість об'єкта оцінювалася в 44 млн. грн. (З держбюджету - 32 млн. грн., з міського - 12 млн. грн.). Льодова арена передана депутатами Дніпропетровської міської ради на баланс міського комунального підприємства, і подальше утримання цього об'єкту відбувається за рахунок місцевого бюджету.

Відразу після відкриття Льодової арени мер Дніпропетровська Іван Куліченко, заявив, що витрати на електроенергію складуть «до кінця року суму близько 360 тис. гривень».

Передбачалося, що арену щодня відвідуватимуть до тисячі городян - як учасники спортивних секцій, так і прості відпочиваючі. Оскільки Льодова арена розташована на відлюдді, реально її послугами користується на порядок менше людей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...