App Store Google Play

Голова сільради відвів ділянки фіктивним громадянам у чужому селі

26.11.2012 16:30

Прокуратура Дніпропетровської області направила до суду кримінальну справу за обвинуваченням начальника відділу Держкомзему одного з районів області, голови однієї з сільрад, а також глови земельної комісії цієї ж ради.

Чиноники за хабарі вдалися до перевищення службових повноважень та підробки документів і незаконно заволоділи низкою земельних ділянок.

Голова та секретар земельної комісії, маючи намір на незаконне заволодіння земельними ділянками, що належать державі, склали та видали завідомо неправдиві документи - рішення сесії сільради про передачу у власність громадянам 124 земельних ділянок, а голова сільради, достовірно знаючи, що громадяни з заявами про видачу їм земельних ділянок не звертались, а рішення про відведення даних ділянок сесією сільради ніколи не приймались, зазначені документи підписав.

При цьому, варто зауважити, що ділянки знаходилися поза межами населеного пункту, тож жодних повноважень на розпорядження ними він не мав.

На основі даних документів були видані 124 державні акти на право власності на земельні ділянки, які начальник відділу Держкомзему, зловживаючи службовим становищем, підписав. Крім того, прокуратурою області спільно з УДСБЕЗ ГУМВС в області задокументовано отримання начальником відділу Держкомзему хабара у сумі близько 5 000 доларів США.

В результаті  з власності держави незаконно вибули 124 земельні ділянки площею 27,23 га вартістю понад 5,5 мільйонів гривень.

Санкціями вказаних статей передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...