App Store Google Play

“Дніпро” виграв легко й невимушено

26.11.2012 23:03

До гри з колись принциповим суперником і географічним сусідом "Дніпро" підійшов після двох важких вольових перемог з однаковим рахунком 2:1 і гри збірної, у якій взяли участь одразу п'ятеро підопічних Рамоса. Тренер гостей Віталій Кварцяний, отримавши в попередньому турі перше очко за сім турів, вкотре перетасував склад і вивів команду нехай не на перемогу, але на гідну гру.

До честі запоріжців слід відзначити, що вони намагалися грати на рівних, хоча й не витримували темпу. Вже у першій чверті гри "Дніпро" мав з десяток моментів, у яких Калініч, Зозуля, Жуліано і Ротань могли відкривати рахунок. Але зробив це "ветеран" Сергій Кравченко, який внаслідок кількох рикошетів й тонкого пасу Зозулі опинився на позиції центрального нападника, звідки сильним ударом в ближній кут вразив ворота Руденка.

Невідомо, що хотів до цього моменту побачити Кварцяний, але заміна чи не найкращого гравця команди Пісоцького на неквапливого Воронкова виглядала відверто виховним моментом.

Натомість дніпряни, відкривши рахунок, дещо розслабилися і почали грати в своє задоволення. Особливо куражилися Зозуля й Жуліано, які виробляли на полі майже все, що хотіли. Не пройшло і 10 хвилин, як бразилець самотужки створив ще один гольовий момент для Кравченка. І знову Сергій, який було втратив місце в основі з поверненням Джаби Канкави, не схибив, пробиваючи з 8 метрів.

Вже після цього і аж до перерви гра перетворилася на протистояння команди, в якій кожен вимахується у майстерності й нестандартності, з командою, в гравців якої трусяться коліна від перспективи розгрому.

Другий тайм почався так само, як і перший - з невпинних атак "Дніпра". Не рахуючи невдалих дій у завершальній стадії Зозулі й Коноплянки, один лише Калініч мав забивати як мінімум двічі. За всю команду гостей віддувалися в цей час Руденко й каркас воріт. Втім, м'яч вперто не йшов у ворота запоріжців, які натомість стали все частіше бувати на половині поля "Дніпра".

А на 63 хвилині лише Лаштувка виручив після удару з небезпечного штрафного від Жуніора - це Кулаков з Чеберячком навіщось завалили перед своїм штрафним Воронкова.

Безвольна й безідейна гра "Дніпра" проти команди на порядок слабшої не сподобалась Хуанде Рамосу, і на 70 хвилині Зозулю й Коноплянку замінили Матеус і Селезньов. Перший же дотик до м'яча останнього став гольовим пасом: після довгого вкидання Денисова Євген трішки підправив м'яча в центр штрафної, де Калініч вколотив його під поперечку.

Результат 3:0 вже більше відповідав співвідношенню сил на полі, хоча й не повністю. Тому на 80-х хвилинах, традиційно "валідольних" для "Дніпра", господарі навпаки спробували додати. Як наслідок - втрачені моменти Селезньова, Матеуса (двічі) й Жуліано та друга поспіль стійка для Калініча.

Таким чином "Дніпро", маючи беззаперечну перевагу, здобув найменшу з усіх конкурентів перемогу над найслабшим суперником. Втім, сумувати за незабитими голами дніпрянам не варто - осінню частину першості на власній арені вони завершили й без того на оптимістичній ноті.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...