App Store Google Play

В автосалоні жінці впарили прибите деревом авто під виглядом нового

23.11.2012 12:24
У Дніпропетровську в автосалоні під виглядом нової жінці продали биту машину, йдеться в сюжеті ТСН.

Тепер омріяна малолітражка простоює в гаражі, адже нині вона не транспортний засіб, а речовий доказ у справі про те, як в автосалоні вирішили скористатись жіночою недосвідченістю у технічних справах.

Наталя Васова купувала машину своїй матері і була впевнена, що бере нове авто, в салоні її в цьому стовідсотково запевнили. Але перша ж поїздка з інструктором звела радість від покупки нанівець.

"З'ясувалося, що маркування не збігається, стійка не тримається, а машина, ну, просто вся з різних запчастин", - розповіла ошукана клієнтка автосалону.

На СТО підозри підтвердили - машина ремонтована. Її рихтували, фарбували, міняли скло, завірив автоексперт Антон Іващенко.

Пошкодження, кажуть знавці, дуже схожі на ті, які трапляються, коли на машину падає, наприклад, дерево.

Жертвою якої стихії була її нібито нова машина, жінка пішла дізнаватись в автосалон і про всяк випадок записала свою розмову на мобільний. В автосалоні покупцям, що викрили їхню оборудку, не раді та просять залишити салон.

Залишити заяву з вимогою про заміну битого автомобіля на новий у салоні так і не вдалося. Там її не приймають під приводом, що не знають, хто має нести відповідальність за оману - дилер чи виробник. Тож, за захистом жінка звернулася до правоохоронців та у відділ із захисту прав споживачів.

"Ця справа має дуже хорошу перспективу. Це введення в оману, а може навіть і мати перспективу кримінальну, тут проглядається шахрайство", - робить оптимістичний прогноз адвокат Євген Большаков.

Як кваліфікуватимуть цю справу правоохоронці, поки що невідомо. Щоправда їхня допомога вже може і не знадобитися. Щойно в історію втрутилися журналісти, і вона набула розголосу, як представники виробника забажали залагодити її миром. Впродовж десяти днів клієнтці пообіцяли замінити машину.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...