App Store Google Play

Прокуратура затягує розгляд скарги обвинуваченого у терактах

23.11.2012 16:35
22 листопада Печерський районний суд Києва відклав розгляд скарги обвинуваченого в участі у дніпропетровських терактах Дмитра Реви на бездіяльність ГПУ. Причиною відтермінування стала сама ж прокуратура, повідомив адвокат Дмитра Реви Віталій Погосян.

За словами адвоката, представник прокуратури надав суду матеріали справи безпосередньо перед самим засіданням. Суд не мав змоги ознайомитися з ними вчасно і провести розгляд.

«Таким чином прокуратура позбавила нас змоги розглянути нашу скаргу вчора. Це можна було зробити протягом одного дня. А тепер цей розгляд призначений на 5 грудня 2012 року», - вказав Віталій Погосян.

Адвокат пов'язує затягування розгляду скарги із процесом розслідування терактів. По суті скарга стосується фальсифікації доказів проти Дмитра Реви. Її розгляд може вплинути на судове розслідування терактів.

«Розгляд скарги дійсно затягується. Наскільки мені відомо зі ЗМІ, прокуратура заявила, що справа стосовно "дніпропетровських терористів" буде завершена протягом двохмісячного терміну. І кому це (скарга на бездіяльність ГПУ - ред.) буде цікаво, коли вже буде винесений вирок», - наголосив Віталій Погосян.

Адвокат вимагатиме, аби суд забезпечив участь Д.Реви у засіданні шляхом доправлення його до суду або ж організації конференц-зв'язку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...