App Store Google Play

ОДА заборонила піднімати ціну на хліб. Що буде з якістю?

23.11.2012 14:37

У Дніпропетровську відбувся круглий стіл з питань забезпечення стабільної ціни на хліб у регіоні. У заході взяли участь начальник головного управління агропромислового розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації Вадим Удовицький, голова Дніпропетровського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Наталія Кучугура та керівники хлібопекарських підприємств Дніпропетровської області. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА.

«На Дніпропетровщині цінова ситуація на ринку хліба є стабільною. Потреби хлібопекарських підприємств регіону забезпечені зерном до наступного врожаю за рахунок продовольчого зерна Регіонального стабілізаційного фонду, який був створений за ініціативи губернатора Олександра Вілкула, та інтервенції з аграрного фонду України. Завдяки цьому на Дніпропетровщині і надалі буде забезпечена стабільна ціна на хліб», - сказав в.о. начальника головного управління агропромислового розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації Вадим Удовицький.

На сьогоднішній день в області потреба продовольчого зерна на маркетинговий рік складає 535 тис тонн пшениці, з них 250 тис тонн - для хлібопекарської промисловості.

Щодоби хлібозаводами Дніпропетровської області випікається у середньому 500 тонн хліба. На сьогоднішній день задекларовано 746,7 тонн зерна, в тому числі 301,4 тис тонн продовольчого, з нього для хлібопекарської промисловості 260 тис тонн, при потребі 20,8 тис тонн зерна щомісячно.

Хлібопекарські підприємства Дніпропетровської області для виробництва хліба щомісяця отримують 8,2 тис тонн із Аграрного фонду та 2,75 тис тонн - із Регіонального стабілізаційного фонду.

Борошно регіонального фонду разом з аграрним фондом України повністю покриє потребу хлібопекарських підприємств Дніпропетровщини на 2012/2013 маркетинговий рік, що гарантовано дає можливість отримувати стабільні на хліб масового вжитку.

Ціни на хліб масового вжитку перебувають у сфері державного регулювання. На Дніпропетровщині контроль за цінами на хліб здійснюється завдяки системній роботі обласної влади та Антимонопольного комітету.

«В області триває моніторинг цін на продукцію 16 головних хлібопекарних підприємств. За результатами моніторингу ситуація на ринку хліба є стабільною», - сказала голова Дніпропетровського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Наталія Кучугура.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...