App Store Google Play

Вилучили партію імпортного сиропу від кашлю на 1,4 млн грн

22.11.2012 12:30

Дніпропетровські митники 19 листопада вилучили партію імпортного сиропу від кашлю на 1,4 млн грн, який місцеве підприємство намагалося ввезти в Україну з 0% ставкою мита.

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської митниці.

Підприємство імпортувало зі Словенії на митну територію України 50 тис. флаконів сиропу від кашлю загальною вагою 15 тонн вартістю 1,4 млн грн, задекларувавши партію засобу із 0% ставкою ввізного мита. Разом із тим зазначений товар класифікується за ставкою ввізного мита у 8% від вартості товару.

За підрахунками спеціалістів, підприємство таким чином не сплатило до державного бюджету більше 110 тис. грн митного збору.

За інформацією Дніпропетровської митниці, представник підприємства не задекларував за встановленою формою точних та достовірних відомостей про товар, чим вчинив правопорушення, передбачене статтею 472 Митного кодексу України.

Складено протокол про порушення митних правил. Санкція зазначеної статті передбачає накладення штрафу в розмірі 100% вартості товару з конфіскацією зазначеного товару.

Товар вилучено на склад митниці до рішення суду у справі.

Нагадаємо, 17 листопада в аеропорту Дніпропетровська митники вилучили 84 мобільні телефони iPhone-5, які пасажир намагався незаконно ввезти в Україну.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...