App Store Google Play

Вилучили партію імпортного сиропу від кашлю на 1,4 млн грн

22.11.2012 12:30

Дніпропетровські митники 19 листопада вилучили партію імпортного сиропу від кашлю на 1,4 млн грн, який місцеве підприємство намагалося ввезти в Україну з 0% ставкою мита.

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської митниці.

Підприємство імпортувало зі Словенії на митну територію України 50 тис. флаконів сиропу від кашлю загальною вагою 15 тонн вартістю 1,4 млн грн, задекларувавши партію засобу із 0% ставкою ввізного мита. Разом із тим зазначений товар класифікується за ставкою ввізного мита у 8% від вартості товару.

За підрахунками спеціалістів, підприємство таким чином не сплатило до державного бюджету більше 110 тис. грн митного збору.

За інформацією Дніпропетровської митниці, представник підприємства не задекларував за встановленою формою точних та достовірних відомостей про товар, чим вчинив правопорушення, передбачене статтею 472 Митного кодексу України.

Складено протокол про порушення митних правил. Санкція зазначеної статті передбачає накладення штрафу в розмірі 100% вартості товару з конфіскацією зазначеного товару.

Товар вилучено на склад митниці до рішення суду у справі.

Нагадаємо, 17 листопада в аеропорту Дніпропетровська митники вилучили 84 мобільні телефони iPhone-5, які пасажир намагався незаконно ввезти в Україну.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...