App Store Google Play

У Дніпродзержинську відбудеться Чемпіонат України з акватлону

22.11.2012 11:23

З 25 по 27 січня в басейні «МіКомп» у Дніпродзержинську проходитиме Чемпіонат України з Акватлону. Дніпропетровщина вперше прийматиме змагання такого рівня.

Акватлон - буквально: змагання у воді - це один з видів підводного спорту, що відноситься до єдиноборств у воді. Змагатимуться учасники у кількох вікових категоріях: діти до 13 років, юнаки до 18 років, юніори від 18 до 21 року та дорослі.

Усі, хто завітає цими днями до басейну «МіКомп» стануть свідками захоплюючого видовища: двоє одягнених у спеціальні ласти, маски та шапочки різного кольору суперників боротимуться під водою. Двобій триває три раунди по 30 секунд, перерва між кожним по хвилині. Мета кожного спортсмена - зірвати прикріплену до гомілки суперника спеціальним манжетом стрічку та виринути з нею на поверхню. Саме так визначають переможця у цьому незвичному для пересічного українця виді спорту.

Між тим, ця система єдиноборств у воді і під водою була створена на початку 80-х років ХХ століття викладачем плавання і підводного спорту Ігорем Островським. Перші змагання з акватлону відбулися у Москві в 1982 році. До початку 90-х цей вид спорту розвивався переважно в СРСР, згодом акватлон виходить на міжнародну арену і нині має прихильників у більш ніж п'ятдесяти країнах: в Ізраїлі, Франції, Іспанії, Йорданії та та інших.

Організаторами змагань є Федерація підводного спорті та підводної діяльності України, Міжнародна Асоціація Акватлону та Центр виживання і спеціальної підготовки «SEAL».

Участь у змаганнях може взяти кожен бажаючий, хто вміє пірнати та плавати і встигне подати заявку до 1 грудня. З більш детальною інформацією про турнір можна ознайомитись на сайті Центру SEAL або надіславши листа на E-mail: [email protected].

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...