App Store Google Play

Чоловік викрав у матері дитину... від великої любові

22.11.2012 17:04
До працівників Центрально-міського райвідділу міліції Криворізького міського управління звернулась схвильована 29-річна мiсцева жителька. Жінка повідомила правоохоронцям про те, що о 19.45 пiшла з дому та до теперiшнього часу не повернулась її 6-річна донька.

Міліціянти одразу взялися розшукувати дитину і помітили, що 38-річний сусiд заявницi, iнвалiд 3 групи, підозріло поводиться при зустрічі з правоохоронцями під час обходу ними сусідів. Чоловік помітно нервував, а згодом зізнався, що  дiвчинка знаходиться в погребi його лiтньої кухнi.

Працiвники міліції негайно звільнили дівчинку та повернули матерi. На щастя, нічого протиправного стосовно дитини чоловік не вчинив. 

В ходi слідчих дій було встановлено, що того вечора зловмисник знаходячись на подвiр'ї власного домоволодiння, помiтив дівчинку, яка проходила повз його подвiр'я. В цей час в голові у безробітного інваліда, який неодноразово пропонував матері дівчинки жити разом, виник план забрати дитину до себе - мовляв так жінка не матиме іншого виходу, як стати його спiвмешканкою.

За цим фактом слідчим відділом Центрально-міського райвідділу міліції розпочато кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією за ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) Кримінального кодексу України.

Відповідно до санкції вказаної статті зловмиснику може загрожувати покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...