App Store Google Play

Чоловік викрав у матері дитину... від великої любові

22.11.2012 17:04
До працівників Центрально-міського райвідділу міліції Криворізького міського управління звернулась схвильована 29-річна мiсцева жителька. Жінка повідомила правоохоронцям про те, що о 19.45 пiшла з дому та до теперiшнього часу не повернулась її 6-річна донька.

Міліціянти одразу взялися розшукувати дитину і помітили, що 38-річний сусiд заявницi, iнвалiд 3 групи, підозріло поводиться при зустрічі з правоохоронцями під час обходу ними сусідів. Чоловік помітно нервував, а згодом зізнався, що  дiвчинка знаходиться в погребi його лiтньої кухнi.

Працiвники міліції негайно звільнили дівчинку та повернули матерi. На щастя, нічого протиправного стосовно дитини чоловік не вчинив. 

В ходi слідчих дій було встановлено, що того вечора зловмисник знаходячись на подвiр'ї власного домоволодiння, помiтив дівчинку, яка проходила повз його подвiр'я. В цей час в голові у безробітного інваліда, який неодноразово пропонував матері дівчинки жити разом, виник план забрати дитину до себе - мовляв так жінка не матиме іншого виходу, як стати його спiвмешканкою.

За цим фактом слідчим відділом Центрально-міського райвідділу міліції розпочато кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією за ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) Кримінального кодексу України.

Відповідно до санкції вказаної статті зловмиснику може загрожувати покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...