App Store Google Play

Вбивства з наступним спаленням - нова "мода з телевізора"

21.11.2012 14:02
На Дніпропетровщині жінка знайшла напівспалений тулуб людини. Вбивство розкрите

Про це повідомляє прес-служба ГУ МВСУ у Дніпропетровській області.

На ґрунті раптово виниклих неприязних відносин двоє зловмисників жорстоко вбили свого співпляшника, після чого розчленивши його труп винесли у лiсосмугу, де за допомогою горючої рiдини пiдпалили.

19 листопада до працівників патрульної служби звернулась безробітна, 52-річна громадянка, яка повідомила про те, що у лiсосмузi по вул. Юдiна в м. Дніпропетровську, вона виявила залишки трупу людини.

На місце злочину негайно виїхала слідчо-оперативна група, яка виявила обгорiлий тулуб людини (без рук, нiг і голови).
В ході проведення комплексу оперативно-розшукових заходів, було встановлено особу потерпілого, яким виявився безробітний, ранiше судимий 33-річний мiсцевий житель.

Під час огляду прилеглої територiї, в 600 м вiд трупу слідчі виявили порубанi та обгорiлi залишки ще 11 фрагментiв тiла.

За скоєння злочину працівниками карного розшуку були встановлені та затримані безробітні, раніше судимі 29-ти та 28-ми річні мiсцеві жителi.

Як з'ясувалося, тієї ночі чоловіки спільно розпивали спиртнi напої. В подальшому мiж потерпiлим та зловмисниками, на грунтi раптово виниклих неприязних вiдносин сталася сварка, в ходi якої вони спричинили потерпілому декiлька колото-рiзаних поранень грудної клітини.

Пiсля цього злочинці, у ваннiй кiмнатi розчленивши його тiло винесли у лiсосмугу, де за допомогою горючої рiдини пiдпалили.

За цим фактом слідчим відділом Ленінського райвідділу міліції Дніпропетровського міського управління було порушено кримінальну справу за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Відповідно до санкції вказаної статті зловмисникам може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...